Vyberte možnost Stránka

Bez tréninku JI v posteli nezničíte. Jak na TO?

Bez tréninku JI v posteli nezničíte. Jak na TO?
Rate this post

Jak zničit vaši partnerku v posteli? Jak ji dostat do mdlob? A to bez prášků a dalších podobných afrodiziakálních pomocníků? Bez tréninku toho nikdy nedosáhnete – a my vám poradíme jak na to. A nebojte naše rady vás nezruinují. Jen vám pomohou zlepšit vaši výdrž.

Obsah článku

Trénink, trénink a trénink….

Podobně jako u každé lidské činnosti platí, že bez trénování a pilování svých vlastností nebudete mistry. A to samé využijete i v posteli. A věřte, že trénink bude sakra znát.

 

Jak trénovat výdrž v posteli?

Základem jsou tzv. kegelovy cviky – ty možná znáte jen z rychlíku, že o nich mluvila vaše partnerka… Ale nejspíše to je vše co o nich víte. Primárně jsou určené pro trénování pánevního svalstva u žen, ale využít je můžete i pro sebe – a „proti“ ženám.

Trénují se jednoduše – denně nezapomínejte například při močení stahovat svalstvo v pobřišku. Třeba 5, 10 či 15 x za sebou. Nejdříve vám to bude dělat problémy… Ale postupně se zlepšíte a budete přidávat.

Snad všichni muži mají tuto oblast oslabenou, protože se soustředí na svaly, které „jsou vidět“. Ty se také hodí, ale spíše jako vábnička v baru než při sexu. Při něm vám nejlépe právě pomohou silné podbřiškové svaly. A stačí jen cvičit a cvičit. A poměrně nenásilně.

Prodloužení erekce bez chemie? Ano proč ne…

Jak ještě můžete zlepšit svůj výdrž při sexu a zlepšit třeba sílu a délku erekce? Zde už musí přijít na pomoc pomocníci – například umělé vagíny, o kterých jsme psali v jednom z dřívějších článků o oddalování orgasmu.

Vagínek je na trhu poměrně dost, tak jak si mezi nimi vybrat? Od serveru Lascivni.cz (zabývají se především recenzemi erotických hraček) jsme vyzjistili pár praktických tipů, jak na výběr kvalitní pánské masturbační pomůcky:

  • pro začátek zkuste levnější i klidně neznačkové honítko,
  • jako materiál berte jen loveclone, silikon, nebo jemný RealFeel – vyvarujte se gelům,
  • máte-li vyzkoušeny levnější hračky, pak investujte do kvality – Fleshlight, Tenga či Shot Toys mají prověřené hračky,
  • až po klasických „šukacích“ hračkách si vyzkoušejte speciálky typu Verspacken či Cobra Libre – nesednou každému a na začátek nejsou ideální.

Konkrétní tipy na pánské masturbátory:

Už tedy víte jak prodloužit svou výdrž? Cvičením bez hraček a klidně i s hračkami. Pokud chcete tipy na ověřené modely, tak „lascivní“ redaktoři Petr a Michal vám doporučují: Fleshlight Flight a Stamina, Tenga Flip Hole a Air-Tech a Shots Toys Easy Rider. Případně se mrkněte na jejich recenze hraček na odkazu výše.

A přesně takhle dosáhnete solidní výdrže, se kterou hravě zničíte snad každou samičku. Vyzkoušeli jsme to za vás a nemůžeme vám toto tajemství déle tajit:)  

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!