Vyberte možnost Stránka

Nápojové automaty a kávovary do každé firmy – Nic nepovzbudí více než šálek dobré kávy!

Nápojové automaty a kávovary do každé firmy – Nic nepovzbudí více než šálek dobré kávy!
Rate this post
!AdSense – before contentPracovní rána bývají z celého dne nejtěžší! Naštěstí však existuje vzpruha v podobě šálku kvalitní kávy! Což je také odpověď na to, proč by kávové automaty měly být v každé firmě?

Vydržet ranní únavu i celou pracovní dobu se 100% soustředěním není snadné, naštěstí jsou pomocníci, kteří pomáhají udržet pracovní výkon. Samozřejmě, že jde o kávu, čaj a také čerstvou vodu, bez těchto nápojů by jen málokdo zvládnul udržet plné nasazení po celý pracovní čas.

Přísun tekutin je důležitý a nápojové automaty se postarají o to, aby měl každý zaměstnanec možnost tuto potřebu dle svých chutí uspokojit.

 

Obsah článku

Nápojové automaty do každé firmy

Automaty na nápoje jsou v podstatě chytré moderní přístroje, které jsou určené k rychlé a pohodlné přípravě teplých nápojů a také vody. Jejich pořízení se vyplatí každé společnosti, jenž záleží na spokojenosti i výkonu zaměstnanců. Kávové nápojové automaty jsou prodávány v různých typech i velikostech. Lze si tak vybrat přesně takový, který bude plně vyhovovat velikosti pracoviště, tedy malé firmě, kavárně nebo velkého závodu.

kava-03

Nápojové automaty z eshopu fontana.cz

Snadná obsluha je velkou předností

Obsluha moderních kávovarů a automatů je velice jednoduchá. Ať už jde o model na kapsle nebo klasickou zrnkovou kávu, s trochou mléka je možné si nechat připravit lahodné espresso, povzbuzující cappuccino nebo chutné a zejména ženami oblíbené latté.

Nejdůležitější je voda!

Zdraví člověka závisí na vodě! Je tedy nemožné nabízet kvalitní kávu a nápojový automat na přípravu studené, teplé či perlivé vody nepořídit. Koupit lze automaty, které jsou už rovnou součástí vodovodního řádu, jenž jsou finančně úspornější variantou a zároveň také ekologičtější. Čistota vody v nich je zajištěná UV lampami nebo speciálními 3M filtry.

kava-02

Výdejníky na vodovodní řád – upravující pitnou vodu pomocí filtrů – z e-shopu fontana.cz

Nápojové automaty do vaší společnosti

Plánujete pořízení nápojových automatů i vy? Obraťte svou pozornost na odborníky týmu Fontana.cz, jejich nabídka je široká, tvořená nejnovějšími modely této oblasti. Nechte si také od společnosti www.fontana.cz dodávat barely s vodou do přímo do firmy a provádět pravidelný servis automatů.

kava-1

Jen málokterý zaměstnanec si dokáže představit své pracovní ráno bez hrnku kávy.

Dobrá káva je pro zaměstnance velkým plusem – pijí ji rádi a lépe se soustředí na práci. Proč jim tedy tuto potřebu nesplnit? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.