Vyberte možnost Stránka

Ovládnutí cizího jazyka do 10 dnů

Rate this post
!AdSense – before contentCo kdyby Vám bylo řečeno, že existuje způsob, jak se můžete vyhnout demenci, posílit své kognitivní dovednosti a zvýšit svou inteligenci a vše, co byste proto musel udělat, by bylo učit se cizí jazyk?

Všichni v dnešní době ví, jak moc je důležité hovořit minimálně jedním cizím jazykem. Nejenže si pak můžete užívat cestování bez potřeby tlumočení, ale stane se z Vás produktivní a hlavně chtěný zaměstnanec, což je v obvzláště nyní velice cenná vlastnost.

Jenže, když překonáte první euforii z učení a uvědomíte si, kolik hodin nudného biflování Vás to ještě bude stát, raději od učení druhého jazyka upustíte.

Nyní je tu však zcela nová metoda učení, kterou koupila i FBI! Tato nová metoda Vám garantuje, že Vaše cesta k naučení druhého jazyka bude trvat pouho pouhých 10 dnů.

Nový způsob učení je nazýván Pimsleurův přístup. Pimsleur si klade za cíl v každé lekci použít základní slovní zásobu. Nyní už nezáleží na tom umět nekonečné množství slovíček, ale  jde o to umět slovíčka, která budete moc použít.

cizí jazyky

Lekce této nové metody byly vědecky seřazeny tak, aby byly rychle zapamatovatelné a to ihned po prvním poslechu či přečtení.

Nová metoda učení podporuje také schopnosti soustředění, rychlé přepínání pozornosti z jedné věci na druhou, dobré pamatování.

Nový přístup k učení znamená učení jazyka bez nudných a dlouhých opakování, domácích úkolů.

Ale teď, kolektivní důkazy z několika nedávných studií vyplývá, že dvojjazyčné zkušenost zlepšuje mozkovou tzv. výkonnou funkci – příkaz systému, který směruje pozornost procesy, které se používají pro plánování, řešení problémů a provádění různých dalších psychicky náročné úkoly *.

Pimsleurův přístup poskytuje záruku vrácení pěněz, pokud se nenaučíte jazyk do 10 dnů.

Více o novém stylu učení naleznete zde.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.