Vyberte možnost Stránka

Jak vybrat boxovací pytel?

Jak vybrat boxovací pytel?
Rate this post
!AdSense – before contentBox je skvělý ventil, když potřebujete upustit páru. Pokud jste i vy pocítil nutkání s boxem začít, pak si přečtěte několik tipů, jak vybrat základní vybavení, boxovací pytel.

Boxovací pytle mají jako sportovní pomůcky stále větší oblibu. Boxovací pytel už není určený pouze pro boxery, své využití najde i při cvičení thai boxu nebo pilloxingu. kromě toho je také skvělá pomůcka při vybití se ze vzteku nebo stresu.

Boxovací pytel má jednu velkou výhodu, dá se pověsit kamkoliv a doma nebo v garáží. Tím tak získáváte možnost cvičení kdykoliv máte chuť a potřebu.

 

Víte, jak boxovací pytel vybrat?

Zde je několik tipů, jak vybrat kvalitní pytel:

 

1. Váha pytle

Váha je důležitý parametr, kterému je nutno věnovat při výběru pozornost. Boxovací pytel by měl být stejně těžký jako vy. Pokud si pořizujete fitness pytel, pak by měla být jeho váha poloviční oproti váze vaší. Úplní začátečníci v boxování by si měli koupit pytel o hmotnosti max. 35 kilogramů.

 

2. Délka pytle

Druhý důležitý prvek při výběru pytle na boxování je jeho délka. Pro občasné ‘’boxnutí’’ stačí pytel délky 80-120 cm. Pro intenzivní trénink boxu, který zahrnuje také kopy je třeba pytle o velikosti až 200 cm.

 

3. Materiál

Pytle na box se vyrábí z různých materiálů, vybrat lze vinyl, koženku, textilní plátno nebo pravou kůži. Je jasné, že kůže je ze všech materiálů nejdražší, ale zase má nejdelší životnost. Zbylé materiály jsou levnější variantou, ale je třeba počítat s tím, že se rychle opotřebují.

 

4. Náplň

Boxovací pytle se liší i podle své náplně. Dražší pytle se plní kůží nebo pískem. Levnější varianty boxovacích pytlů jsou naplěnné textiliemi, nadrcenými plastovými kousky nebo gumou. Nejdražší a nejkvalitnější pytle jsou naplněné vzduchem, který zajišťuje stále stejný tvar.

 

5. Cena

Konečná cena pytle na boxování je ovlivněná použitým materiálem, náplní i velikostí pytle. Nejlevnější pytle lze pořídit již za 600 korun. Profesionální verze boxovacích pytlů jsou k dostání od 5 000.

 

Máte boxovací pytel?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.