Vyberte možnost Stránka

Jak uvázat kravatu?

Jak uvázat kravatu?
Rate this post
!AdSense – before contentJak se váže kravata? Tuto dovednost by měl zvládnout každý muž, pokud doma nemáte šikovnou manželku, která tuto mužskou dovednost ovládá.

Několik zajímavých stylů vázání kravaty vám nyní představíme.

Můžete využít 5 základních stylů vázání kravat: uzel windsor, uzel windsor half, uzel eldredge, uzel trinity, uzel murrell

Obsah článku

1) Uzel Windsor full

– jde o silný a široký trojúhelníkový uzel na kravatě. Je vhodný na prezentace, obchodní schůzky a na různá vystoupení. Je vhodný pro všechny muže, zejména pak pro muže s dlouhým krkem, protože široký uzel tento dlouhý krk zkracuje a Vy pak vypadáte lépe.

Jak uvázat tento uzel?

Nejjednodušší možnost je kouknout se na video a jednoduše si kravatu uvázat podle něj:

Video – jak uvázat kravatu Windsor full:

2) Uzel Windsor Full half

– je méně dokonalý, ale stále hezký a elegantní. Jde o zjednodušenou verzi Windsor full.

Video – jak uvázat kravatu Windsor half:

3) Uzel eldredge

– jedná se o velice originální uzel, který není příliš známý a je docela obtížné ho udělat, výsledek ale rozhodně stojí za to.

Video – jak uvázat kravatu a uzel eldredge:

4) Uzel Trinity

– jedná se o další originální uzel, který jen tak nikdo nesvede uvázat – je to takzvaný trojuzel. Je ideální do širšího límce a hodí
se lépe na méně formální akce.

Video pro uvázání kravaty stylem uzlu trinity:

5) Uzel Murrell

– jedná se o jeden z nejširších uzlů, které můžete uvázat. Je to jeden z mála uzlů, kde užší část kravaty je na širší části.
Hodí se i pro formální akce.

Video, jak uvázat murell styl kravatu:

Máte Váš oblíbený uzel na vázání kravaty? Podělte se s námi o něj…

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.