Vyberte možnost Stránka

Domácí mátová limonáda

Rate this post
!AdSense – before contentDomácí mátová limonáda může být výborným osvěžením v těchto horkých dnech. Existuje spoustu receptů a obměn, jak tento nápoj připravit. My si ukážeme některé z nich.

Recept na domácí limonádu pro 4 osoby.

 

Ingredience:

1/2 šálku čerstvých nasekaných nebo podrcených lístků máty

1/2 šálku nasekaného čerstvého zázvoru

1/3 šálku domácího medu

2 šálky vařící vody

1/3 šálku citronové šťávy

1 1/2 šálku studené vody

Postup: Smíchejte nasekanou mátu, zázvor, med a přidejte vařící vodu. Poté nechte půl hodiny louhovat. Poté přeceďte a rozdělte rovnoměrně do 4 šálků. Zbytek dolejte studenou vodou a přidejte citronovou šťávu. Ještě lepší, když nápoj necháte jeden den odstát v ledničce.

Na dozdobení přidejte:

Kostky ledu – nejlépe nějaké hezké tvary

Plátky citronu

Lístky máty

máta

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.