Vyberte možnost Stránka

3 pravidla, jak nosit pánskou tašku – se stylem, s jistotou i sebevědomím

3 pravidla, jak nosit pánskou tašku – se stylem, s jistotou i sebevědomím
Rate this post
!AdSense – before contentI přes stále více podkladů o tom, jak nosit pánské tašky, se zdá, že tato součást pánského outfitu dělá mužům pořád velké problémy.

Nevadí! Dáme vám další 3 praktická pravidla, která nošení pánské tašky zase o kousek, spíše o pořádný kus, zjednoduší.

Stejně jako každé oblečení a doplněk i pánská taška vyžaduje dodržování určitých zásad nošení. Bez jejich dodržování budou vaše touhy vypadat stylověji jen lacinými pokusy, kterými pouze upozorníte na to, že jste v nošení pánské tašky, brašny, kabely naprostý zelenáč.

Zníme až příliš nafoukaně? 

Uvidíte, že naše pravidla vás módně pozvednou a výsledný vzhled pak teprve bude stát za to!

Ne vždy se vaše pánská taška hodí

Jsou věci, které k sobě pasují a jedna bez druhé ztrácejí smysl a jsou věci, které by se pospolu neměly NIKDY potkat!

Tak například:

  • sportovní outfit nesnese aktovku, hodí se sportovní taška
  • robustní weekender bag bude v práci působit, 1. jako byste se snažili odnést všechny zásoby z kuchyňky, nebo 2. jako byste byl obchoďák v obleku, který každou chvíli vytáhne své produkty k prodeji
  • taška do gymu nepatří k elegantnímu looku
  • ještě je tady také pánská kožená brašna, kterou nosil i Indiana Jones – Nejste Indy? Nepořizujte si ji. 

jak-nosit-panskou-tasku-02

Kůže ANO, koženka NE

Ano, víme, že kožené tašky pro muže jsou dražší a drahé. Ale investice se do nich vyplatí, a to mnohonásobně (když o ni budete správně pečovat). Koženka se odře, ve švech rychle popraská a v ohybech se loupe. Takže, opravdu jste tak bohatí, abyste kupovali levné věci? Kvalitní pánská taška z kůže vám při důsledné péči vydrží, ba spíš vás přežije.

Tip redakce! Díky výdrži kožených tašek si můžete snadno pořídit jednu z druhé ruky, které dohromady nic nebude, jen zkrátka omrzela původního majitele. 

jak-nosit-panskou-tasku-01

Ctít tvar pánské tašky

Jsou přesně dvě situace, kdy i ta sebedokonalejší taška vypadá hrozně. Když je v ní příliš málo věcí, nebo je narvaná, až to hezké není. Obě možnosti jsou příšernost! Zdeformovaný tvar tašky je odpudivý na pohled a kromě toho tašku úplně zbytečně ničíte. Do byznys tašky nemůžete spát boty do posilovny, samozřejmě, že se vám vytáhne. Poloprázdná taška přes rameno se rychle zohýbá a už nebude vypadat tak pěkně, jako v den, kdy za ní obětovali půl výplaty.

jak-nosit-panskou-tasku-03

Čtěte také: Tak to tu balím – Naučte se cestovat se stylem

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.