Vyberte stránku

Nebaví vás nakupování v kamenných obchodech? Máme pro vás několik tipů

Nebaví vás nakupování v kamenných obchodech? Máme pro vás několik tipů

Jistě se mezi vámi najde pár lidí, kteří žalostně nesnáší přeplněné kamenné obchody, kde se jeden kupující tlačí přes druhého. V případě slevových akcí je situace ještě o mnoho horší, což jste určitě zažili na vlastní kůži i vy. Nabízí se ovšem otázka, proč nenakupovat levné, a přitom relativně kvalitní zboží z Číny? Dnes totiž existuje mnoho návodů, v nichž se dozvíte vše potřebné o zahraničních e-shopech.

Proč zvolit Wish?

Nakupování na Wish je zábava, a proto tento čínský e-shop používá stále více lidí. Na jednom místě se sdružují výrobci oblečení, doplňků, ale i obuvníci, tudíž můžete vše pohodlně pořídit v jednom obchodě. Hlavními výhodami je rozhraní v češtině a možnost platit přes PayPal, díky čemuž je eliminováno riziko zneužití vaší platební karty. Další devízou je vstřícný zákaznický servis, což u zahraničních eshopů rozhodně nebývá pravidlem, spíše naopak.

Nevíte odkud si zboží objednat?

Jestliže ovšem nemáte detailní představu o oblečení, které si chcete pořídit, pak využijte srovnávač Glami.cz. Na něm najdete shrnutí nabídek z různých obchodů, takže vše uvidíte přehledně na jedné stránce. Jednoduše si vyberete podkategorii toho, co hledáte, a po několika málo okamžicích uvidíte stovky nejrůznějších produktů vyhovujících právě vašim požadavkům. Díky tomu si můžete vybrat nejen nejhezčí boty nebo oblek, a zároveň také nejlevnější.

Nebojte se objednávat z Vova shop

Méně známým obchodem je Vova, která ale v globálním prostředí zaujímá dosti významné místo. Seženete zde zejména šaty, trička, džíny, ale také šperky nebo boty i další nejrůznější doplňky. Zkrátka všechno, co byste mohli na čínském obchodě hledat. Velkou výhodou je rozhraní v češtině a také jednoduchost registrace. Bez ní si bohužel nic nekoupíte. Jako kupující zboží z Číny však oceníte zejména dopravu po celém světě zdarma a možnost využití slevových kuponů.

Nakupování zboží z Číny se rozhodně nemusíte bát. Díky podrobně napsaným návodům by vás nemělo nic překvapit. Využívejte však služeb pouze prověřených obchodů.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.