Vyberte možnost Stránka

Tipy a triky, jak zvýšit vaše šance na výhru u slotových her a výherních automatů (nejen) online

Tipy a triky, jak zvýšit vaše šance na výhru u slotových her a výherních automatů (nejen) online
Rate this post

Všichni, co občas hrajeme hazardní hry, víme, že casina vždy tahají za ten delší konec provazu. Matematicky v dlouhodobém měřítku zkrátka casino vždy vyhraje. Hráči tak de facto platí za zábavu a užitý čas podobně, jako by šli do kina nebo na fotbal. Tou věcí, která tolik lidí k hazardu láká, je naděje, že se z nás stane jeden z těch mála, kteří vyhrají velké částky. Obecně nezbývá nic jiného než se spoléhat na štěstí. Na druhou stranu existují věci a pravidla, kterými se můžete řídit, a alespoň malinko tak zvýšit své šance na výhru ve slotových hrách a u výherních automatů.

No deposit bonusy – promo akce, kdy neutratíte ani korunu

Takzvané no deposit bonusy jsou dostupné v mnoha formách. Většinou se jedná o určité množství herních peněz či protočení zdarma (takzvané free spins). U obou vám stačí se pouze na příslušné stránce zaregistrovat a splnit určité podmínky. Poté můžete, i bez nahrání vlastních peněz, hrát určitou dobu bez strachu ze ztráty jediné koruny. Výhry jsou přitom reálné. Nami zvolený bonus s free spins pre Január 2020 by byl právě něco takovéhoto. Díky těmto no deposit bonusům můžete hrát de facto zadarmo a zvýšit tak své dlouhodobé šance na výhru. Jako nic na světě ani tyto bonusy nejsou úplně bez háčků. Přečtěte si proto pozorně podmínky vámi zvoleného bonusu. Většinou musíte vyhrané peníze několikrát protočit, než si je budete moci vybrat. U některých casin můžete ovšem narazit i na výrazně více predátorské praktiky.

Nastudujte si výherní tabulky a vybírejte slotové hry opatrně

U drtivé většiny z nabídky online casin a slotových her narazíte na historii výher a proher nejen vaši, ale všech hráčů. Před začátek hraní si tak pečlivě vyberte slotovou hru či výherní automat a zvažte právě i údaje z výherní tabulky. Z ní vyčtete, jestli jsou častější menší ale časté výhry, nebo naopak ty vysoké, které jsou ovšem velice vzácné. Díky tomu tak můžete přizpůsobit svou strategii při hraní. Tento tip samozřejmě funguje až na výjimky pouze u online casin. U těch kamenných je obdobnou strategií nehrát na automatech, které jsou na konci dlouhých řad či blízko východů. Tento trik je částečně založený na pověsti, která ale dává opravdu smysl. Podle této legendy casina dávala ty nejméně výherní automaty právě na tyto odlehlá místa. Ty, které vyplácely nejvíce, většinou umístila někam do centra dění. Díky tomu se tak o výhrách dozvědělo mnohem více lidí, na které to mělo patřičný psychologický efekt.

Nacvičte si své strategie na automatech a slotových hrách zadarmo

I další z našich triků je vhodný spíše pro online casina, byť v některých kamenných casinech ho možná také užijete. Mnoho online slotových her má svou zdarma verzi, která se liší pouze v tom, že hrajete s herními, a ne reálnými penězi. Nevýhoda? Jakýkoliv jackpot je též pouze v herních penězích. Výhoda je naopak jasná – všechny ztráty jsou také v herních penězích. Můžete si tak vámi vybranou slotovou hru vyzkoušet bez jakéhokoliv rizika. Máte svůj oblíbený slotový automat vybraný, ale chcete vyzkoušet novou strategii? I v tomto případě vám free slotové hry a výherní automaty pomůžou.

Využijte konkurenci mezi casiny

Byť počet legálních online casin i těch kamenných v minulých letech významně poklesnul, stále jich je více než dost. A aby vydělávala potřebují získávat nové hráče a udržet si ty stávající. Jedná se tak v hazardu o opravdu velice konkurenční prostředí a těžit z toho můžou právě hráči. Nebojte se tak zkoušet nová casina a nové weby – můžete narazit na velice zajímavé nabídky a bonusy. Mnoho casin vám také dá různé bonusy za věrnost nebo za objem utracených peněz. Všechny tyto bonusy mohou zvýšit vaše dlouhodobé šance na výhru (opět platí, že byste si měli pečlivě přečíst všechny podmínky). Jiná casina se zase vydávají cestou zvyšování hráčského komfortu a namísto bonusů nabízejí jiné výhody. U těch kamenných to je leckdy jídlo a pití pro pravidelné hráče zdarma, u těch online, která provozují i kurzové sázky, zase často zdarma přenosy sportovních utkání. Jestli dáte přednost těmto benefitům nebo bonusům zvyšujícím vaše šance na výhru už je pak na vás. Oboje má své nesporné nevýhody i klady. Nevyužít boje o zákazníky mezi casiny by však byla veliká škoda a propásnutá příležitost.

 

 

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.