Vyberte možnost Stránka

Jak dobře znáte Jardu Jágra? Zasoutěžte si 9x o Huawei P9 a další super ceny

Jak dobře znáte Jardu Jágra? Zasoutěžte si 9x o Huawei P9 a další super ceny
Rate this post
!AdSense – before contentChcete se rychle stát majitelem nového, špičkového smartphonu Huawei P9? Můžete, stačí si zahrát ve velké soutěži s legendou hokeje, Jaromírem Jágrem.

Zjistěte, podmínky hry a další potřebné informace, které vám dostanou VIP smartphone do kapsy. 

Co pro skvělou výhru v podobě špičkového telefonu můžete udělat? Stačí, když se zúčastníte velké soutěže s Jardou Jágrem!

Navštivte stránku zaostrinauspech.cz, zaregistrujte se a poté se pokuste správně odpovědět na 3 otázky jdoucí za sebou. Po dodělání kvízu se ihned dozvíte, zda vyhráváte skvělý smartphone Huawei P9 nebo nějakou jinou cenu.

Jdete do toho? My rozhodně ano! 

Obsah článku

Huawei startuje velkou soutěž o model P9

České zastoupení společnosti Huawei před pár dny spustilo hodně zajímavou soutěž, ve které si může každý z nás zahrát 9x o chytrý telefon Huawei P9 a mnoho dalších, i když ne už tak významných, ale pořád skvělých cen. Stačí jen dokázat, že máte naši největší hokejovou legendu pěkně přečtenou, znáte ji a dobře předvídáte, jak by se v určitých situacích zachovala.

Že Jardu moc neznáte? Nevadí, máte více možností, respektive 9 příběhů/kvízů, ve kterých to můžete zkoušet dokud neuspějete. Navíc, čím více kvízů vyplníte správně, tím větší šance, že chytrý telefon vyhrajete. 

9 krátkých příběhů v sobě ukrývá 9 špičkových telefonů Huawei P9

jarda-soutez

Až tak snadné to je!

Vrhněte se na to ihned a vyhrajte!

Soutěž probíhá od 16. května až do 30. června na speciální microsite www.zaostrinauspech.cz. Pokud tedy chcete skvělý smartphone nebo další z cen vyhrát, je na čase se registrovat (můžete snadno i přes svůj Facebook). Pak už stačí prokázat své znalosti o Jardovo chování – vybrat správné odpovědi, jak by se Jaromír v jednotlivých situacích zachoval.

Vybrat můžete z 9 kvízů! Ve kterém uspějete?

jarda-soutez-1

Myslíš, že Jardu znáš? Pak vyhraješ

Ano, už se opakujeme, ale opakování je matka moudrosti, nebo v tomto případě matka pohádkové výhry:

  • 9x telefon Huawei P9,
  • 20x sluchátka JBL,
  • 50x Bluetooth reproduktor Huawei
  • 50x Power Banka Huawei 13 000 mAh.

Navštivte stránku zaostrinauspech.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.