Vyberte možnost Stránka

Jak dobře znáte Jardu Jágra? Zasoutěžte si 9x o Huawei P9 a další super ceny

Jak dobře znáte Jardu Jágra? Zasoutěžte si 9x o Huawei P9 a další super ceny
Rate this post
!AdSense – before contentChcete se rychle stát majitelem nového, špičkového smartphonu Huawei P9? Můžete, stačí si zahrát ve velké soutěži s legendou hokeje, Jaromírem Jágrem.

Zjistěte, podmínky hry a další potřebné informace, které vám dostanou VIP smartphone do kapsy. 

Co pro skvělou výhru v podobě špičkového telefonu můžete udělat? Stačí, když se zúčastníte velké soutěže s Jardou Jágrem!

Navštivte stránku zaostrinauspech.cz, zaregistrujte se a poté se pokuste správně odpovědět na 3 otázky jdoucí za sebou. Po dodělání kvízu se ihned dozvíte, zda vyhráváte skvělý smartphone Huawei P9 nebo nějakou jinou cenu.

Jdete do toho? My rozhodně ano! 

Huawei startuje velkou soutěž o model P9

České zastoupení společnosti Huawei před pár dny spustilo hodně zajímavou soutěž, ve které si může každý z nás zahrát 9x o chytrý telefon Huawei P9 a mnoho dalších, i když ne už tak významných, ale pořád skvělých cen. Stačí jen dokázat, že máte naši největší hokejovou legendu pěkně přečtenou, znáte ji a dobře předvídáte, jak by se v určitých situacích zachovala.

Že Jardu moc neznáte? Nevadí, máte více možností, respektive 9 příběhů/kvízů, ve kterých to můžete zkoušet dokud neuspějete. Navíc, čím více kvízů vyplníte správně, tím větší šance, že chytrý telefon vyhrajete. 

9 krátkých příběhů v sobě ukrývá 9 špičkových telefonů Huawei P9

jarda-soutez

Až tak snadné to je!

Vrhněte se na to ihned a vyhrajte!

Soutěž probíhá od 16. května až do 30. června na speciální microsite www.zaostrinauspech.cz. Pokud tedy chcete skvělý smartphone nebo další z cen vyhrát, je na čase se registrovat (můžete snadno i přes svůj Facebook). Pak už stačí prokázat své znalosti o Jardovo chování – vybrat správné odpovědi, jak by se Jaromír v jednotlivých situacích zachoval.

Vybrat můžete z 9 kvízů! Ve kterém uspějete?

jarda-soutez-1

Myslíš, že Jardu znáš? Pak vyhraješ

Ano, už se opakujeme, ale opakování je matka moudrosti, nebo v tomto případě matka pohádkové výhry:

  • 9x telefon Huawei P9,
  • 20x sluchátka JBL,
  • 50x Bluetooth reproduktor Huawei
  • 50x Power Banka Huawei 13 000 mAh.

Navštivte stránku zaostrinauspech.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.