Vyberte možnost Stránka

SKYTRIUM terasa na celý rok – Čtěte výhody netradičního zastřešení teras!

SKYTRIUM terasa na celý rok – Čtěte výhody netradičního zastřešení teras!
Rate this post
!AdSense – before contentChcete si nechat zastřešit svou terasu? Robustní pergoly a altány jsou minulostí, stylová záležitost je SKYTRIUM. Zjistěte, o co jde!

Sousedi sedí pod altány a pergolami? Ukažte jim, že pro vás tento stereotyp není. SKYTRIUM je styl použitelný po celý rok.

Čtěte vše podstatné o netradičním zastřešení terasy.

Posuvný modulární systém SKYTRIUM

V čem tkví jedinečnost tohoto systému? V jeho pohybu. Když se chcete vyhřívat a opalovat na terase, pak lze mít systém, díky jeho posuvným modulům, plně otevřený. A co když prší? Ani tak nemusíte svou terasu opouštět. V klidu si dopijte kávu a dojezte poobědový moučník. Celý prostor terasy snadno uzavřete, takže vám do hrnku nekápne ani kapka deště.

Zdá se, že toto zastřešení je ideální pro zimní zahradu? Zde vás asi zklameme, SKYTRIUM není vzduchotěsné, tudíž by pokojové květiny zimu nepřežily. Ovšem hledáte-li ochranu před nepříznivým počasím po celý rok, pak jste ji našli. Zahradní nábytek může být na terase za každého počasí a vy zde můžete trávit své volné chvíle sami i se svými přáteli a rodinou.

Jak je to s instalací a  stavebním povolením?

Zalíbil se vám luxusní vzhled tohoto zastřešení? Zlákala vás představa celoročního posezení na terase? Pak vás potěší, že montáž tohoto zařízení není vůbec složitá. Jde o lehkou hliníkovou konstrukci, kterou připevníte k jedné opěrné zdi.

Tip! Chcete-li dosáhnout větší odolnosti, doporučujeme investici do bezpečnostního skla. 

Vše se zdá skvělé, ale vás přece jen od pořízení zrazují ty těžkosti s vyřízením stavebního povolení? V tom případě se posaďte, tohle vás totiž dostane! K instalaci tohoto typu zastřešení terasy totiž žádné povolení není potřeba.

Společnost Albixon a. s. myslí na své zákazníky a snaží se jím svým nadčasovým řešením zpříjemnit každou volnou chvíli. Tedy posadit se na terasu vás nebude stát žádné běhání po úřadech. Příjemné zjištění, že?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.