Vyberte možnost Stránka

Pánské bydlení – Víte, jaké jsou trendy pro jaro 2017? Zásadní je vliv emocí i komfortu

Pánské bydlení – Víte, jaké jsou trendy pro jaro 2017? Zásadní je vliv emocí i komfortu
Rate this post
!AdSense – before contentChcete dát svému pánskému bydlení zase novou tvář? Nové trendy pro jaro 2017 vám přijdou vhod.

Pro první polovinu roku 2017 jsou charakteristické přírodní vlivy a jejich jemné kontrasty s moderním vybavením. Tento trend budou viditelné na celkovém komfortu a vnitřním klidu, který z interiéru bude vycházet.

Emoce a prožitky. Účelnost zařízení. Přirozený vzhled umně zkombinovaný s moderními prvky. 

Více než kdy jindy je právě v tomto roce třeba relaxovat, odpočívat a dát si voraz od okolního stresu. Dobrou náladu, novou energii a celkové povzbuzení vám dodá váš domov. Zařiďte si jej podle trendů pro jaro a léto 2017.

Kterému stylu dáte přednost vy – Najdete zalíbení v Nordic Atmosphere, Relaxed living v modré melange a Blooming emotions pro Feeling Good styl?

Obsah článku

Nordic Atmsphere – přirozený vzhled

Základním cílem tohoto stylu je sjednocení útulnosti a pohodlí. Trend je určován touhou po lehkosti, probouzející se přírodě a dobré náladě. Důraz je kladen na tzv. skandinávskou přirozenost, která je charakteristická světlými a přirozenými prostory.

Nordic-Atmsphere-2

Jasnost takového bydlení můžete zvýraznit pastelovými barvami a světlým dřevem, které podtrhnou klidnou atmosféru domova. Foto: Pinterest

Nordic-Atmsphere-1

Nostalgickou náladu je vhodné doplnit decentní kombinací osvětlení. Pohodlí a přirozenost takového prostoru přímo vybízí k odpočinku a klidnému životnímu stylu. Foto: Pinterest

Relaxed living – chlapské pohodlí v modré melange

Modrou barvu vnímá téměř 40 % můžů jako svoji oblíbenou. Styl bydlení v duchu modré melange využívá všech odstínů modré, její kontrasty a různá zabarvení. Tento trend zcela popírá rozšířený mýtus, že bydlení v barvách modré je chladné. Podstatou jsou teplé odstíny dřeva doplněné o měkké textilie. Právě tato zajímavá kombinace vytváří útulnost bydlení.

Relaxed-living-2

Netradičním designovým návrhem je sladění bílé barvy s modrou, která v jejím kontrastu působí ještě bělejší. Foto: Pinterest

Relaxed-living-1

Relaxed living je o čistotě a jasnosti prostoru. Tento styl je stálý trhák, který je oblíbený napříč všemi generacemi. Foto: Pinterest

Feeling Good styl – oživení pánského hnízda květinovými vzory

Nejlepším rádcem v tomto trendu jsou emoce. Jeho podstatou je společenský život a užívání si. Základními pilíři jsou komfort, účelnost a pocit pohody. V takovém prostoru nejlépe vynikne osobnost jedince.

panske-bydleni-trendy-leto

Vzhledově jde o využití květinových vzorů v interiéru, které vyniknou v barevné a kreativní hře. Vzhledově jde o využití květinových vzorů v interiéru, které vyniknou v barevné a kreativní hře. Foto: Pinterest

Je možné volit více odstínů – od elegantní růžové, přes korálové tóny, až po jemnou modrou. Tyto teplé barvy vytvoří dobrou náladu nejen obyvatelům domova, ale také jeho návštěvníkům.

panske-bydleni-trendy-leto-2

Žádný květinový vzor se nevyrovná živé kytce. Vyberte si takové, které nevyžadují příliš péče a splní účel oživení interiéru. Foto: Pinterest

panske-bydleni-trendy-leto-1

Čtěte také: Květiny pro chlapské bydlení – Minimum péče a maximální oživení pánského hnízda
!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.