Vyberte možnost Stránka

Babské rady pro chlapy aneb Když přijde na skvrny

Babské rady pro chlapy aneb Když přijde na skvrny
Rate this post
!AdSense – before contentNebude to trvat dlouho a vaše nová/nejoblíbenější/nejlepší košile, chinos či třeba semišové loafers utrží nějakou tu ránu, stanou se nevinnou obětí každodenního života a souvisejících katastrof.

Jistě jste si už někdy něco zamazali, ušpinili a poškrábali a určitě si ještě hodně věcí zamažete, ušpiníte a poškrábete. 

Je to důkaz toho, že vám daná věc neleží v šatníku, nešlo o unáhlenou koupi a že ji nosíte rádi. No a jelikož takových kousků je v každém šatníků hned několik, sepsali jsme čistící rady, díky kterým prodloužíte dokonalý vzhled a životnost svých módních oblíbenců.

Babské rady pro chlapy vám ušetří čas, nervy a nakonec i ty peníze. 

Obsah článku

Bílé víno

Víte, jak odstraníte fleky od červeného vína? Tím bílým. Stačí, když namočíte čistý hadřík do Veltlína a polité místo jím vypucujete. Na skvrny od vína také dobře působí sůl, která vytahuje vlhkost.

panske-bile-kalhoty

Je zákon schválnosti, že skvrny většinou odnese bílé oblečení. Foto: Pinterest

Chleba

Starší chleba má doma každý chlap. Než okoralou patku vyhodíte, použijte ji k jemnému vyčištění barevných šmouch na semišové obuvi a pánských taškách.

Šťáva z citrónu

Citron s vodou je skvělý po ránu i po tahu, pomáhá odstranit pigmentové skvrny na chrupu a posiluje mužskou imunitu. Kromě toho dokáže i odstranit skvrny od ovoce na pánském bílém tričku. Místo pokapejte a pak dejte vyprat.

basic-triko-panske-05

Oblíbené bílé triko nebo polo málokdy vydrží dlouho čisté, bez poskvrnky. Foto: Pinterest

Žehlička na vlasy

Žádná ostuda, k rychlé úpravě pánského účesu žehličku využijete často. Co ale možná nevíte je, že tento vlasový pomocník dokáže rychle vyžehlit i límeček u košile. Pro případ, kdy není zbytí, proč ne? Dovolit si to ovšem můžete jen u košilí,jenž snesou vyšší teplotu (bavlněné apod.)

Osolená voda

Nová košile nebo triko na vás zvláštně trčí? Namočte takový kousek do slané vody (250 ml vody na půl hrnku soli), pak už jen normálně vyperte. Výsledkem bude měkké a poddajné oblečení.

oblek-a-tenisky-4

Při odchodu jste si všimli zmuchlaného límečku? Vyžehlit ho můžete žehličkou na vlasy. Foto: Pinterest

I oblečení potřebuje odpočívat

Větší a těžší kousky z vašeho šatníku potřebují po celodenním nošení odpočinek. Žádné skládání, dopřejte jim vyvěšení na ramínku. Tento druh odpočinku pak potřebuje především denim – pánské džíny, košile, bundy…

Vodka a voda

Netvrďte nám, že ve vašem soukromém baru nenajdete láhev několikrát destilované vodky. Zázračný koktejl z vody a vodky v poměru 1:2 nepijte, ale použijte na dlouho nenošené kousky vaší šatny. Rozprašovačem postříkejte celé oblečení. Žádné obavy nebudete cítit jako po celonočním tour de bar.

Jaké chlapské zbraně proti skvrnám a jiným módním škodám máte vy? Poraďte také vy nám!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.