Select Page

Jak nosit loafers do práce toto léto?

Jak nosit loafers do práce toto léto?
Jak nosit loafers do práce toto léto?
Hodnocení
!AdSense – before contentParné léto a vy musíte stejně dodržovat pracovní dress code? Poradíme, jaké stylové pánské boty obout!

Také se s každým příchodem léta tak trochu děsíte, v čem se vám v práci budou potit nohy? Je jasné, že sandály ani gumové žabky nepřipadají na pracovní porady úvahu (leda byste pracovali na zahradě v rámci home office).

Co tedy během pracovního týdne v létě na nohy?

My hlasujeme pro mokasíny nebo loafers (pozor, je v tom rozdíl!), které se v létě do práce opravdu dobře nosí.

Mokasíny versus Loafry

Hledáte-li mezi touto pánskou obuví rozdíl, najdete jej v podpatku. Loafers mají podpatek mají, zatímco mokasíny nikoliv. Mokasíny jsou také brány za volnočasové boty, které jsou však extrémně pohodlnou záležitostí. Právě díky nim a chinos kalhoty s košilí vystoupíte z davu mužů se sandály.

mokasiny

Na obrázku zleva: mokosíny – driving shoe a mokasíny boat shoe. Foto: Pinterest

Formální, pohodlná bota do práce

Loafry jsou oproti mokasínům brány za formálnější typ obuvi, jsou tedy skvělé právě do práce. Kvalitní model můžete obout s ponožkami (výraznými,  barevnými) i ”bez nich” (každý už asi zná vychytávku v podobě velmi nízkých ponožek, které zabrání pocení nohy a v botě nejsou vůbec vidět).

Na výběr máte z několika druhů loafers – kovovová přezka je typickým znakem Gucci loafer, třásně pro tassel loafer a penny loafer získaly svůj název dle toho, jak si do otvoru v jazyku začali studenti vkládat penny.

Letní outfit s penny loafers

loafers-do-prace-1

Oblek Suit Supply 12 000 Kč
Košile: Gieves and Hawkes 5 700 Kč
Kapesníček 2 000 Kč
Loafers Founders 5 800 Kč
Briefcase J.W. Hulme Co. 7 800 Kč

!AdSense – after contentAbout The Author

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!