Vyberte možnost Stránka

Jak přežít vánoce 2014?

Jak přežít vánoce 2014?
Rate this post
!AdSense – before contentJak přežít letošní Vánoce ve zdraví a v klidu? Přečtěte si naše rady, dříve, než bude pozdě!

Každý rok je to stejné, honba za dárky, hysterické uklízení,  přípravy na poslední chvíli. Udělejte to letos jinak, v klidu a pohodě! Poradíme vám, jak na to!

 

Obsah článku

 5 doporučení, jak přežít Vánoce 2014 v klidu a ve zdraví!

Nepodělat se!

Nestihli jste do svátků vyřešit své pracovní resty? Nekoupili jste všechny dárky? Doma jste s ničím nepomohli? No a co! Jsou to přece Vánoce, člověk si má odpočinout a ne se zbláznit z těch všech úkolů a povinností. Dejte si sklenku dobré whisky, zapalte si sváteční doutník (dokud vás ještě nebude okolí nutit do novoročního předsevzetí přestat kouřit) a dejte si nohy na stůl.

 

Nenechte se vytočit!

O vánočních svátcích bude u vás doma rušno, přijedou známí a snad celé příbuzenstvo. Budete tak v kontaktu s lidmi, se kterými se přes rok nevídáte (pročpak asi) a budete tak vystavení jejich názorům. Nenechte se vyprovokovat do debaty končící hádkou. Dejte si opět sklenku whiskey a snažte se být v klidu.

 

Nepřežírat se!

Cukroví, bramborový salát, řízky všude, kam se podíváte! Vánoční svátky jsou přežírací orgie! Nenechte se strhnout a běžte občas také jinam než k ledničce, třeba ven! V opačném případě vás kromě předsevzetí přestat kouřit čeká také koupě permice do posilovny.

 

Rybí kosti a jiná nebezpečí!

Začíná o kostí v krku, podpáleným stromkem nebo otravou alkoholem. Myslete na své bezpečí a buďte opatrní!

 

Deprese!

Vánoce, doba, kdy na člověka padá melancholie. Čas přemýšlet a bilancovat nad dosavadním životem nedopadá povznesenou náladou. Proto se obklopte přáteli a rodinou nebo lidmi ,se kterými rádi trávíte čas a snažte si ty Vánoce 2014 užít i bez upadání do depresí!

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.