Vyberte možnost Stránka

Zjistěte, co děláte s jejími ňadry špatně?

Zjistěte, co děláte s jejími ňadry špatně?
Rate this post

Milujete její prsa? Rádi je hladíte, mačkáte, líbáte, sajete? Jste si jistí, že to děláte správně?

Zbožňujete pohled do jejího výstřihu a nemůžete se dočkat chvíle, kdy si budete moci sáhnout? Okouzlete jí svou technikou, jemností i intuicí, kdy přitlačit! Poradíme vám, jak na to!

 

Obsah článku

Jak na ženská prsa?

Hlaďte je i bez sexuálního podtónu!

Na vždy má žena chuť na sex, ale nikdy neodmítne masáž svých koziček. Udělejte jí dobře a hlaďte a masírujte její prsa, i když nepůjde o součást předehry. Uvidíte, jak ji tato změna překvapí a potěší. Navíc se to ve finále může zvrhnout a skončit u sexu. 🙂

TIP! Pro skutečně dokonalou masáž použijte její tělové mléko nebo olej určený k masáži. Ideální je olej kokosový, který nejen skvěle voní a klouže, ale také je jedlý (lízání tedy nebrání) a její prsa budou po aplikaci obvzláště jemná a hebká!

 

Prsa a “jejich“ nálada

Samozřejmě, že jde o její náladu. Ženy nemají vždy chuť jen na jemné hlazení, občas touží i po lehkém kousnutí či agresivnějším sání. POZOR! Co jí jeden den dovede k orgasmu, nemusí druhý den fungovat. Její nálady a touhy se mění, proto věnujte pozornost tomu, co říká. A když nic neříká, ptejte se!

TIP! Měňte svůj přístup k ňadrům,  jednou buďte surovec a podruhé nevyléčitelný romantik! O tom, zda jste zvolili správný scénář vypovídá “tvrdost“ jejích bradavek.

 

Jedna a jedna jsou dvě

S bradavkou v puse je snadné se zapomenout, ale ona má prsa dvě. Svou péči a pozornost rozložte mezi obě její prsa. Jednu bradavku můžete sát, zatímco druhou můžete svou rukou třít.

TIP! Možná to nevíte, ale ženy mají každé prso jinak citlivé, to co funguje na jednom prsu, nemusí být pro ni tak vzrušující u druhého. Vypozorujte u čeho více vzdychá, kdy je nejvíce vzrušení apod.

 

Prsa nejsou jenom bradavky!

Hned po sundání podprsenky se vrháte na její terčíky lásky? Chyba, věnujte se celým ňadrům. Jsou přece krásná celá, tak proč mají všechnu smetanu slíznout jen bradavky?

 

Kozy nebo ňadra?

Když už je řeč o jejích kozičkách, je třeba se pozastavit také nad tím, jak jim říkat. protože i oslovení může v ženě vyvolat vzrušení. Některé vyžadují zdrobněliny typu kozičky, prsíčka apod, jiné zase dávají přednost hrubším oslovením. Vypozorujte, co se jí líbí!

Myslíte, že to s prsy umíte? 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!