Vyberte možnost Stránka

Jak se postavit k Valentýnu? Čtěte tak trochu anti-valentýnsky laděný článek

Jak se postavit k Valentýnu? Čtěte tak trochu anti-valentýnsky laděný článek
Rate this post

Víkend skoro za námi a pak už je to téměř tady! Dlouho očekávaný Valentýn, den všech zamilovaných, den upatlaný nejsladšími slůvky a činy.

Co se vzniku tohoto svátku týče, možná jste slyšeli něco o knězi, ale pravda je taková, že Valentýn vychází z řeckých oslav, kdy si mladí a pěkně nadržení chlapci vytahovali z uren lásky lístky se jmény dívek, se kterými poté dělali věci, z nichž by jejich matky nebyly nadšené ani trochu (sladká slovíčka a čokoládičky v tomto případě nehrály vůbec žádnou roli).

Co se ze dne zamilovaných stalo dnes? Dnes je to svátek, díky kterému si obchodníci namastí kapsy a domácnosti se zaplní stupidními věcmi s nápisy I LOVE YOU.

Ruku na srdce, kdo nemá doma na gauči, posteli nebo křesle nějaké to pitomé plyšové zvíře či polštář s kýčovým vyznáním?

I já už několikrát měl tu čest se vším tím růžovým, vonícím, nechutně sladkým ve všech možných podobách. Že to těm holkám nedojde? Chlap vážně nepotřebuje polštář-plyšové srdce s líbezně hrající melodií!

Čtěte také: Co dělat, když jste na Valentýna single?

Jak se postavit k Valentýnu? Možnosti jsou tři

První možnost zvolí ti “muži“, kteří jsou zamilovaní až po uši a snaží se své nejmilovanější berušce naňuňat sladká slova a věcné blbosti v co největším množství. Tito“muži“ jsou vlastně jen srdíčkoví maniaci, kteří touží mít na svém nočním stolku pugét růží.

Druhá varianta je pro muže – 100% ignoranty. Jde o ty muže, kteří mají problém oslavit se svou přítelkyní dokonce i výročí svatby nebo její narozeniny. Tyto muže lze mezi opravdovými chlapy přivítat, ovšem oni se usídlili v táboře primitivů, kde opékají nad ohněm srdce svých přítelkyň, manželek a milenek.

Třetí cesta je pro ty, kteří si drží za každé situace čistou hlavu. Co to znamená? Vidíte-li, že je vaše partnerka celá žhavá do slavení Valentýna, měl byste jí alespoň tu kytku koupit, dát si záležet na večerním milování a mít to za sebou. Nebo…

Hodit tradiční pojetí za hlavu a užít si 14. únor anti-valentýnovsky

Zkuste spolu věci, které byste jinak nedělali. 

  • Čekání na žhavý večer zkrátí adrenalinové zážitky toho nejnebezpečnějšího druhu (ukáží, že nejste žádný posera).
  • Následuje večeře v restauraci, kde se jídlo servíruje i jí potmě (lepší zážitek než trapná a hodně drahá večeře v luxusní restauraci za zvuku houslí).
  • A pak šupky hupky do postele, kde se ukážete jako milenec-bůh (nové polohy, nové pomůcky, vaše nové sexy já, které ona ještě nezná).

Závěrem lze jen říct: Chlapi, sakra chlapi!, buďme opravdovými muži a milujme své ženy po celý rok stejně!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!