Vyberte možnost Stránka

Jak zapůsobit na “fitness“ holku?

Jak zapůsobit na “fitness“ holku?
Rate this post

Konečně jste se dokopali k návštěvě posilovny a hned ve dveřích vám padla do oka krásná, v každém ohledu dokonalá holka? Pokud dodržíte pár zásad, máte slušnou šanci, že u ní uspějete!

Následující tipy jsou povinnou četbu pro každého chlapa, který usiluje o fitness holku. 

Kdo je fitness holka? Taková slečna není žádná obyčejná cvičenka, která se jde do fitka jen proto, aby na FB postovala sexy selfie s činkou v ruce. Jde o slečnu, která to myslí vážně a chce dosáhnout své vytoužené postavy. Tomuto cíli věnuje maximum času, energie a pozornosti.

I když vaše břicho nepřipomíná “pekáč buchet“ a uzvednete sotva poloviční váhy, co její trenér, můžete zabodovat. Je třeba se však řídit těmito body:

Obsah článku

Jak oslnit fitness slečnu?

1. Bod – Sbalení

Pokud se chystáte sbalit krásnou holku rovnou v posilce, je třeba vědět, co dělat a hlavně nedělat. Posilovna je oproti baru nebo diskotéce zcela jiný prostor, zde platí zcela jiná pravidla balení.

2. Bod – Rande v restauraci

Ze všeho nejdříve si zjistěte, jaký je její stravovací plán, dle něj pak vyberte vhodnou restauraci i čas, kdy tam vyrazit. V opačném případě vás budou čekat dvě hodiny nad obyčejnou minerálkou, protože právě nyní není vhodná doba k jídlu. Rovněž můžete přijít o procházku s pusou na rozloučenou, jelikož ona spěchá domů, aby si konečně k večeři dala ten svůj tvaroh.

Při výběru vhodného podniku myslete i na to, že nejspíš bude chtít vědět, z čeho se tam vaří, jak, jaká je kalorická hodnota a obsah živin jídel v menu.

Pokud drží speciální dietu s nízkým příjmem sacharidů, doporučujeme navštívit pouze místní zelinářství, nebo přesunout rande na jindy.

Ve výsledku je tedy lepší vzít jí na rande jinam než na jídlo. 

3. Bod – Smíření se s jejím stravováním

Pokud máte mít vůbec nějakou šanci na další rande, je na místě vyhnout se nevhodným komentářům na její stravování. Nekomentujte, když si v parku na lavičce nebo v kině začne míchat protein, protože právě nyní je čas jídlo. Ani její krabičky s jídlem nejsou důvodem pro vaše posměšky. Naopak, její výstřednost podpořte a ten protein jí protřepejte sami.

Rozhodně se jí neptejte, co tedy vlastně jí? Stejně pro to pochopení nenajdete.

Rozhodnete-li se, že jí přesvědčíte jíst normální jídlo a uvaříte “vydatnou domácí stravu“, přizvěte jí k dílu. V opačném případě pravděpodobně vaše jídlo odmítne.

Pokud má cheat day nebo-li volný den, neváhejte a pozvěte jí do restaurace. Protože vám odpadnou všechny starosti s výběrem vhodného podniku, viz bod 2. Zároveň se nedivte, že toho sní dvakrát více než vy. Buďte borec a nacpěte se taky, nebude si tak připadat blbě.

Samozřejmostí by mělo být i zaplacení celé večeře – bez remcání!

4. Bod – Komentování její postavy

Neříkejte jí, že:

– je oplácaná, tlustá, že na ní to cvičení ani není vidět.

– je hubená, že to se cvičením přehání.

– “nabírá“, ale že “buduje svalovku“.

– “hubne“, ale že “rýsuje a zpevňuje“.

Zjistěte si, zda je jejím cílem rýsování nebo budování svalovky a dle toho upravte své komplimenty. Pokud je jejím cílem budování svalové hmoty, jen těžko získáte body, když jí budete připomínat, jak krásně hubené má ruce.

fit-holka-2

5. Bod – Smíření se existencí vymakanějších borců

Smiřte ses tím, že její trenér je namakaný borec, se kterým se vůbec nemůžete měřit. A ona o něm bude často mluvit. Nikdy ho nekritizujte, nedělejte scény kvůli častým telefonátům a náklonosti ze její strany. Trenér je její bůh, jenž jí pomáhá v cestě k vytouženému zadku, břichu, prostě celé postavě.

Smiřte se s tím, že do její posilovny snad nechodí jiní než namakaní týpci. Zde obavy stranou, většinou jsou zcela pohlcení svým budováním svalů.

Smiřte se tím, že do posilovny chodí v upnutých hadrech

6. Bod – Respektujte její cvičební režim

Vyrovnejte se s tím, že kvůli vám trénink nevynechá! To prostě neexistuje!

Nevykládejte jí, že svaly nejsou na ženách hezký.

Natrénujte si správné focení srovnávacích fotografií Před a Po, ušetříte si hodně nervů i času.

Cvičte taky, s ní i bez ní. 

Ještě stále chcete zapůsobit na fitness holku? 🙂

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!