Vyberte možnost Stránka

Jak udělat ze svého podniku oblíbené místo?

Jak udělat ze svého podniku oblíbené místo?
Rate this post
!AdSense – before contentJsi majitelem klubu nebo hospody? Pak pro tebe máme několik tipů, jak přilákat a udržet zákazníky!

Pokud toužíš po vlastním a úspěšném podniku, pak je důležité, aby si vytvořil místo, kde bude lidem dobře a budou k tobě chodit pravidelně. Jestli je toto tvůj cíl, pak tě jistě bude zajímat, jak se k tomu dopracovat…

Mnoho barů, klubů i hospod zaznamenává v poledních letech útlum zákazníků. Je to i tvůj případ? Pak je nutné s tím něco dělat!

 

Obsah článku

5 zaručených rad, jak si přilákat zákazníky!

Těchto pět bodů ti zaručí zvýšení návštěvnosti tvého podniku!

1. Prostory

Tvůj klub by měl být atraktivní a příjemný! Zákazníci by měli mít možnost příjemného posezení u stolu, bouřlivé pařby i možnost zábavy. Tanec, posezení, zábava, tyto tři body ti zajistí pravidelnou návštěvnost, výdělek i uspokojení z práce.

Posezení: Aby si lidé rádi sedli do tvého baru, pak je třeba mít prostor, kde hudba nebude příliš nahlas. Také pohodlné křesílka nebo židle dělají mnoho!

Tanec: Zajisti prostor, kde se bude moci tancovat. Tento krok ti zajistí stálou návštěvnost holek, které rádi vrtí zadkem do rytmu hudby. A ty zase přitáhnou pánské obecenstvo …

Zábava: Ve tvém klubu by měla být i možnost další zábavy. Šipky, stolní fotbálek, herní automaty, to vše rozproudí atmosféru a připraví ‘’půdu’’ k další návštěvě.

 

2. Hudba

Hudba dělá mnoho! Proto vybírej pečlivě, jaký žánr budeš ve svém baru pouštět. Chceš si zajistit popularitu? Pak by tvůj hudební playlist měl nabízet více hudebních stylů. Pouze metal nebo disco omezí návštěvnost na minimum. Naším tipem jsou speciální večery věnované jednomu stylu hudby. Lidé milují večery na nějaké téma!

 

3. Nápojový lístek

Neboj se udělat malý průzkum věnovaný tomu, co lidi rádi pijí. Podle toho pak připrav nápojový lístek, oblíbené drinky dej za akční slevy. Nápojový lístek by měl být rozmanitý!

 

4. Speciální a tématické akce

Podpoř návštěvnost svého klubu a začni vymýšlet různé tématické večery. Maškarní, 30. léta, sportovní večer, zvýhodněné pití, večer plný zábavy (souboje ve fotbálku, v šipkách, hrací automaty apod.).

 

5. Propagace

Vytvoř facebookové stránky, rozvěš letáky, zvi oblíbené skupiny. Dej vědět širokému okolí, že ta nejlepší pařba je u tebe v klubu! Čím více lidí bude o tvém klubu vědět, tím více jich přijde.

Splnění těchto bodů, tvůj klub zachrání před krachem! Tak se snaž!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.