Vyberte možnost Stránka

Poněkud netradiční pánské doplňky- dřevěné a kožené motýlky

Poněkud netradiční pánské doplňky- dřevěné a kožené motýlky

Pánský kožený motýlek, případně pansky dreveny motylek, to je něco, co vás učiní originálním mužem nejenom na společenské akci. Jedná se o pánské doplňky, které spojují rustikální klasiku s modernou, neboť se jedná po poměrně nové prvky pánské módy. Zavítejte na shop levsalonu.cz, kde si můžete vybrat z mnoha variant těchto neobyčejných alternativ kravaty.

Vsaďte na dřevo

Popišme si trochu dřevěného motýlka. Je to pánský doplněk, vhodný hlavně ke klasicky střiženému společenskému oblečení, stejně dobře se ale hodí i k tak trochu ulítlému outfitu. Dřevění motýlci jsou vhodní k saku, k fraku, ale také k samotné košili, kdy zvýrazní vaši eleganci, a především vás učiní odlišného. Pořiďte si klidně i více dřevěných motylku, abyste je mohli dle potřeby obměňovat a abyste nebyli fádní. Dřevěný pánský motýlek nepochybně osloví také opačné pohlaví a upozorní na vás, takže se i vy stanete lvem salónů.

Kůže nikdy nezklame

Pansky kozeny motylek je doplňkem, který určitě nezklame, už proto, že kůže je vlastně nezdolným a vždycky stylovým materiálem. Kožené motýlky vypadají jednoduše skvěle a oproti obyčejným pánským motýlkům textilním mají nejen jednu přidanou hodnotu. Ale pozor, o koženého motýlka se budete muset trochu postarat, aby vám vydržel stále krásný a dobře poddajný.

Dárek pro partnera i pro syna

Spousta žen dnes vyznává netradiční dárky pro své otce, dědečky, syny a samozřejmě také pro manžela. Levsalonu vám umožní pořídit kožené motýlky pro otce, kožené motýlky pro syna, nebo třeba pro blízké spolupracovníky, kterým chcete udělat radost. Kožené motýlky pro otce a kožené motýlky pro syna jsou kategorií, díky níž můžete vyřešit věčnou otázku, jaký dárek koupit k dané příležitosti.

Kožené věcičky od Capone

Ale nejen kožené motýlky najdete v nabídce Lva salónů. Vybrat můžete také panske náramky z kůže, nebo jiné doplňky k mužnému outfitu. Nemůžeme nezmínit kožené peněženky Capone, kvalitní kožené opasky Capone, nebo tolik oblíbené náramky pánské vyrobené z té nejlepší kůže.

https://www.extramuz.cz/

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.