Vyberte stránku

Na roztrhání! Jak nosit trhané džíny? Ochočte si trhané outfity ještě toto léto

Na roztrhání! Jak nosit trhané džíny? Ochočte si trhané outfity ještě toto léto
Na roztrhání! Jak nosit trhané džíny? Ochočte si trhané outfity ještě toto léto
Hodnocení
Největším trendem tohoto léta jsou roztrhané džíny s dírami na kolenou. Víte, jak trhané džíny nosit a kombinovat s ostatním pánským oblečením? Dáme vám pár bezva tipů, které využijete!

Čím rozervanější, tím lepší! Trhané džíny si oblíbily snad všechny věkové kategorie, nejvíce samozřejmě mladí muži.

Díry na kolenou totiž dají každému letnímu outfitu tu správnou dávku pohodlí, volnosti a vnesou do vašeho oblékání ideu nespoutanosti.

Rozervané džínové kalhoty stojí naproti aktuální představě, že moderní muž musí nosit pouze oblek, jde tedy o jakousi revoluci v konzervativním oblékání.

Trendový outfit s roztrhanými džínami

I když se nejdříve zdá, že vám díry na kolenou s ničím v šatníku a botníku ladit nebudou, brzy zjistíte, jak snadné je vytvořit trendový outfit, který vypadá dobře a sluší.

U potrhání musí být na první pohled jasné, že jde o zamýšlenou módní věc. Pokud tedy nepatříte mezi nejšikovnější, pak se návodům, jak udělat roztrhané džíny obloukem vyhněte a raději investujte. Potrhané džíny totiž neznamenají džíny obnošené – dávejte pozor, aby trhané džíny nebyly v oblasti rozkroky a kotníků poničené. Nechcete přece vypadat, že nemáte na nové kalhoty!

Co se kombinování týká, jako vždy i v tomto případě platí pravidlo, ”obleč si to, co si dokážeš ustát”. Neobejdete se bez košile, saka a loafers? Trhané džíny můžete vzít i k této kombinaci. Nicméně, pokud nechcete působit tak výrazně, basic triko, casual košile s ohrnutým rukávem a tenisky zapůsobí více než skvěle!

jak-nosit-trhane-dziny-03

Trhané džíny si rozumí se světlými tóny. Foto: Pinterest

jak-nosit-trhane-dziny-04

Tyto trhané outfity jsou jasnou volnočasovou záležitostí. Foto: Pinterest

Trhané si rozumí s luxusem

U trhaných kalhot, ale i trik, mikin a dalších kousků hrozí, že to s nimi přeženete. Pokud chcete trhaný look, myslete na kvalitní doplňky, které vyváží ”zanedbaný vzhled”. Luxusní obuv, pořádná pánská taška, kvalitní časomíra a sluneční brýle dávají najevo okolí, že sice máte trhané džíny, ale je to jen o sofistikované módě, nikoliv vaší ekonomické situaci.

jak-nosit-trhane-dziny-02

Klobouk, sluneční brýle, hodinky, to vše vyváží image ”otrhance”. Foto: Pinterest

Péče o tělo nutná!

V případě, že vás tento trend pohltí, uvědomte si, že budete ukazovat část kůže, která je obvykle okolí neviditelná. Tudíž musíte více dbát o její péči. Pravidelná hydratace a přirozený bronzový tón je nutná samozřejmost. Pozor však na spálenou pokožku! Důležitý je výběr opalovacího krému, nebo alternativa v podobě solárka/samoopalovacího krému.

jak-nosit-trhane-dziny-05

A co vy, nosíte trhané džíny a další ”šupácké” oblečení? Foto: Pinterest

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz