Vyberte možnost Stránka

Různé outfity, jedna kožená peněženka – Jak by měla vypadat? Kdy s jejím vytáhnutím z kapsy neotálet?

Různé outfity, jedna kožená peněženka – Jak by měla vypadat? Kdy s jejím vytáhnutím z kapsy neotálet?
Rate this post
!AdSense – before contentStylová kožená peněženka by rozhodně neměla vypadat jako ‘’kasírka’’ vrchního číšníka, ale být štíhlá a elegantní.

Proto vyhoďte svou starou peněženku i s nepotřebným, za ta léta nashromážděným obsahem a pořiďte si novou, jež pojme všechny kreditky i solidní počet bankovek a nějaké ty mince.

luxusni-panska-penezenka-antorini

Pánská kožená peněženka ANTORINI z telecí kůže a jehněčí kůže, e-shop: Arde.cz

Zatímco při výběru pánské tašky je třeba zohledňovat styl svého šatníku, v případě peněženky vás téměř nic neomezuje. Zatímco vy budete své outfity měnit, peněženka zůstává jedna a ta samá. I proto je třeba volit z těch nejkvalitnějších.

Existuje celá řada typů, od slim verze po cestovní. Kterou zvolíte vy?

Bez ní to nejde

Umíte si představit, že jdete do práce, baru nebo divadla bez peněz? Jen těžko! Dáno je to i tím, že muži byli po celá staletí jedinými platícími, vydělávali peníze, nakládali s majetkem a starali se o ženy. Tedy jedna z jejich společenských povinností byla za dámu platit a tato kavalírská úloha je stále zakořeněná hluboko.

Proto, i když se ženy staly výdělečně činnými a ekonomické rozdíly mezi pohlavími se tak vyrovnaly, stále je zde pravidlo, že muž by v určitých situacích platit měl.

cerna-panska-kozena-penezenka

Černá kožená pánská peněženka ANTORINI z překrásné strukturované kůže Terre je výsledkem ruční práce italských mistrů, e-shop: Arde.cz

Výběr peněženky – Hlavní je volba kvalitního zpracování

Peněženka by měla vyhovovat z pohledu velikosti, aby se vešla i do úzkých džínů nebo kalhot od obleku, ale také z hlediska vzhledu. Přece jen si nekupujete toto zboží každý měsíc. Jde o trvanlivější věc, měla by se vám tedy líbit.

Z dlouhou životností pak samozřejmě souvisí kvalita materiálu. Jen těžko lze doporučit jiný, než kožený. Na peněženky ANTORINI je používána ta nejjemnější telecí nebo jehněčí kůže, jež je díky povrchovému ošetření odolná vůči poškrábání.

znackova-panska-penezenka

Černá kožená peněženka ANTORINI z hladké telecí kůže je vhodná pro muže milující eleganci.  E-shop: Arde.cz

A jaká bude vaše nová peněženka?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.