Vyberte možnost Stránka

Regály do domácnosti zajistí pořádek a přehled v uskladněných věcech

Regály do domácnosti zajistí pořádek a přehled v uskladněných věcech
Rate this post
!AdSense – before contentPotrpíte si na přehlednost a pořádek? S regály do domácnosti budete vědět, kde co máte.

Jste-li ty ten typ člověka, který má rád vše na svém místě a přehledně uložené, pak ve vaší domácnosti rozhodně nemohou chybět praktické regály. Ty jsou vhodné pro použití ve sklepě, v garáži, v šatně či komoře.

Díky přehlednému uskladnění budete jasně vědět, kde se co nachází a zda není třeba něco dokoupit nebo kupříkladu již vyhodit.

Pořádku-milovníci by rozhodně nad nákupem regálů neměli váhat. Kvalitní konstrukce udrží lehčí i těžší předměty. 

Obsah článku

Regály do garáže i komory

V každé domácnosti se postupně hromadí nejrůznější věci, jenž je třeba někde uskladnit. Může jít o sezónní věci, jako jsou například zimní pneumatiky, lyžařská výzbroj, letní obutí apod. Regály poslouží rovněž pro uložení čistících prostředků, ale také zavařenin nebo pracovního nářadí.

Chcete-li mít jasný přehled o svých věcech, pak je třeba regálovým systémem vybavit garáž, sklep, komoru, dílnu a ideálně i spíž. 

Jak vybrat správný regál?

Je jisté, že různé zatížení vyžaduje odlišně stabilní a silnou konstrukci. Pakliže se rozhodněte svou domácnost vybavit praktickou sestavou, je třeba zvolit nejen správně nosnost, velikost a celkovou váhu. V neposlední řadě pak věnujte pozornost náročnosti údržby.

regaly-2

Jednoduchá údržba vám ušetří čas u práci. Foto: eu-regaly.cz

Specializovaný prodejce eu-regaly.cz

Policové systémy jsou vyrobené z kovových bočnic a nosníků, jenž jsou osazené policemi z plastu v modrém nebo žlutem provedení. Jejich výhodou je snadná údržba, čistotu lze zajistit běžnými přípravky nebo pouze vodou. Dalším nesporným kladem je lehkost, což však neznamená, že by police byly křehké. Tvrzený plast unese 90-150 kilogramů, celý regál snese zatížení až 1100 kg!

Potřebujete uskladnit větší váhu? Řešením je volba polic kovových nebo kombinace plastu a kovu.

Snadné objednání, ještě lehčí složení

V e-shopu eu-regaly.cz si snadno vyberete a objednáte vhodný produkt. Po rychlé expedici a doručení se nemusíte obávat složitého skládání. Ke smontování není zapotřebí žádných šroubků, šroubováků a jiného nářadí, konstrukce regálu je bezšroubová a bočnice jsou již složené. Vaše práce tak bude minimální, hotovo je za pár minut!

Všechny důležité informace najdete na stránkách prodejce.

Máte doma pořádek? 

Náš tip: Chcete zabavit děti, než regály sestavíte? Pořiďte jim sadu na malování podle čísel a budete mít do regálu i krásné umělecké dílo.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.