Vyberte možnost Stránka

Stylový oblek do výbavy finančního poradce patří!

Stylový oblek do výbavy finančního poradce patří!
Rate this post
!AdSense – before contentLidová moudrost praví, že šaty dělají člověka. Rozhodně je na tomto úsloví hodně pravdy, neboť každá příležitost vyžaduje určité oblečení.

Tak jako manuální pracovník potřebuje ke své práci montérky nebo lékař bílý plášť, tak například manažer nebo bankovní úředník by měl reprezentovat v odpovídajícím obleku. Stejně tak i do výbavy finančního poradce by měl patřit stylový oblek.

 

Nejde o všechno, ale dobře vypadající oblek musí být

Finanční poradce nemusí na sobě mít hned například lesklý, tmavě šedý oblek, jaký člověk vídá v televizi na moderátorovi estrádní show, na ruce zlaté hodinky renomované značky, na prstu ohromný prsten s briliantem. Po setkání s takovým člověkem ve vás zůstane jen dojem „co to bylo za frajera“ a nebudete mít náladu se s ním příště setkat, jelikož nebudete mít chuť podporovat jeho zbytečný a namyšlený luxus.

Pro finančního poradce by měla platit při oblékání uměřenost a decentnost, nikoliv okázalost. Správný dojem udělá finanční poradce ve stylovém obleku doplněném košilí a kravatou dokonale ladící s barvou a materiálem obleku. Naprostou nutností jsou pak kvalitní, nesešlapané a neodřené boty, které musí svítit po čerstvém vyčištění.

 

Jaký oblek vybrat?

Pro stylový pánský oblek, který je jako ulitý pro finančního poradce, se nejlépe hodí tmavší a matná látka. Nemusí to být látka v barvě černé, antracitové, grafitové apd. Může to být i světlejší barva, ale nikoliv lesklá. Pánský oblek v tmavším a matném provedení dodává mužům na důrazu, mužnosti, respektu a hlavně důvěryhodnosti, což je pro finančního poradce jedním ze základních předpokladů úspěchu. Módní stylisté nedoporučují k pracovnímu jednání tmavý pánský oblek s bílým jemným proužkem, který známe z mafiánských filmů, a kterému se lidově říká al Capone.

Pokud zvolí finanční poradce stylový oblek odpovídající charakteru jeho práce a spojí jej s příjemným vystupováním, pravdivými informacemi a seriózními návrhy, které budou odpovídat vašim požadavkům a finančním možnostem, budete se na další jednání s ním určitě těšit.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.