Vyberte možnost Stránka

Jak nahodit perfektní outfit na skate?

Jak nahodit perfektní outfit na skate?
Rate this post

Na ulici potkáte různé typy lidí. Někteří jsou milovníky elegantního, formálního stylu, jiní zase od pohledu vypadají jako praví rockeři mající koženou bundu a hromadu stříbrných prvků. Narazit můžete i na takzvané “skejťáky”. Jedná se o jedince, kteří milují skateboard a vše, co s ním souvisí. Už dávno to však nejsou jen teenageři, kteří hledají, čím vyplní svůj volný čas. Dnes je skateboard velmi populární a jezdí na něm i dospělí. K jízdě na skatu však nemůžete nosit vypasované košile ani kravatu či lodičky. Je třeba nahodit perfektní skate outfit, který se k prknu bude jednoznačně hodit. Nabízí se však otázka, jak takový look vypadá?

Vše začíná u skate bot

Ať už patříte k vášnivým skateboardistům nebo jste jen všímaví kolemjdoucí, určitě víte, že k perfektnímu outfitu na skate patří skate boty. Jedná se o pohodlné tenisky, které mají rovnou, leč pevnou podrážku, která se však přizpůsobí každému kroku. Obvykle se nejedná o masivní obuv, spíše o jednoduchou.

Volné oblečení hraje prim

I když se všude píše o tom, že oblečení by každému člověku mělo perfektně sednout, u skate stylu to tak není. U skate stylu se totiž preferují větší velikosti, než jaké bychom měli správně nosit. Vlající, volné oblečení hraje u skejťáků prim.

Například trička by měla být dlouhá a volná, stejně tak skate mikiny by měly být minimálně o číslo větší. Mírně spadené kalhoty zachycené páskem, i to patří ke skate stylu. Nezapomeňte ani na čepici s rovným kšiltem (tedy na takzvanou kepku). I ta patří ke každému pravému skejťákovi.

Nakupujte na jednom místě

Pokud chcete nahodit perfektní skate outfit, je třeba koupit potřebné oblečení. Nechoďte však zdlouhavě po obchodním centru, nakupujte ve skateshopu Ambassadors, kde najdete vše, co k perfektnímu outfitu na skateboard potřebujete.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.