Vyberte možnost Stránka

Zastřihovač Philips OneBlade

Zastřihovač Philips OneBlade
4.5/5 - (4 votes)
Holení vousů je nedílnou součástí života každého muže. Když se chlapci na tváři poprvé objeví první „chloupky“, je to důvod k oslavě. Později, kdy se holení začne stávat opravdu nutností, tato prvotní radost většinou opadá. Věděli jste však, že i úprava vousů může být příjemná činnost? Stačí si najít správný nástroj.

Holicí strojky Philips OneBlade

Produktová řada Philips OneBlade je elegantní kombinací zastřihovače a holicího strojku. Produkt lze sehnat v různých variantách a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Jedná se o skvělého pomocníka hlavně při cestování, protože díky jeho univerzálnosti si s sebou berete místo několika věcí pouze jednu. Ušetříte tak místo ve své hygienické taštičce, které můžete využít mnohem efektivněji. Kromě místa v tašce ušetříte také spoustu času. Holení s tímto produktem je totiž rychlé a snadné. Pány navíc jistě potěší jeho nízké pořizovací náklady.
Tohle univerzální zařízení v sobě ukrývá velké množství výhod. Jak již bylo zmíněno, pořízením OneBlade máte holení a zastřihování vousů v jednom. Dále je velkým plusem vodotěsnost, z čehož vyplývá velice jednoduchá údržba. K vyčištění strojku stačí pouze proud vody a máte hotovo. Muži s citlivější pletí ví, jak může být holení vousů někdy nepříjemné. OneBlade je vybaven speciálním lemováním hřebene se zaoblenými špičkami. V praxi to znamená, že je pokožka chráněna před poraněním.

Základní model a jeho slabiny

Základní model strojku Philips OneBlade byl navržen jako jednoduché zařízení určené k úpravě vousů, případně ochlupení zbytku těla, na mokrý i suchý způsob. Ačkoliv tento produkt má mnoho kladných vlastností, jak tomu už tak bývá, oplývá několika slabinami. I přes velkou univerzálnost není vhodný úplně pro všechny typy vousů.
Pánové, již jsou vlastníky tvrdých přiléhavých vousů, uspokojivého výsledku nedosáhnou. Je třeba mít na paměti skutečnost, že základní model OneBlade není primárně určený k dokonale hladkému oholení. Tento fakt nejvíce pocítíte, pokud na strojek budete příliš tlačit ve snaze mít perfektně hladkou tvář. Docílíte leda tak nepříjemného poranění. Naopak při úpravě knírku, bradky či kotlet je tohle zařízení k nezaplacení.
Za další slabinu se dá jistě považovat doba nabíjení. Pro stoprocentní výkonnost musí být OneBlade v nabíječce osm hodin, což je poměrně dost. Nejlepší je tedy jej nabíjet během noci. Nejedná se sice o nic zásadního, ale přesto je nezbytné tento menší nedostatek základního modelu zmínit. Mimo jiné je na tom hůře také výdrž baterie. Ve srovnání s ostatními modely vydrží strojek nabitý kratší dobu.

Jak si vybrat správný Philips OneBlade

Výběr produktu určeného k úpravě vousů by se neměl brát na lehkou váhu. Nejdůležitější je si ujasnit, co přesně od daného zařízení vlastně očekáváte. Preferujete raději strniště nebo perfektně hladkou tvář bez jediného vousu? Trápí vás zarůstání vousů? Je porost na vaší tváři pevný a rovný nebo vám rostou spíše jemné vousy, co se ledabyle kroutí? Na všechny tyto otázky si musíte před pořízením strojku odpovědět, protože jinak můžete zainvestovat do produktu, který vám vůbec nebude vyhovovat.

Holicí strojky Philips OneBlade se vyrábí v několika variantách. Každý produkt má specifické vlastnosti a záleží pouze na muži, jaký nejvíce vyhoví jeho individuálním potřebám. Jak si vybrat správný Philips OneBlade zjistíte na základě detailního popisu jednotlivých zařízení. Se správně zvoleným nástrojem může být holení příjemnou činností, která vás bude bavit. Z toho důvodu si strojek určený k úpravě vousů vybírejte opravdu pečlivě, protože ten investovaný čas se vám v budoucnosti zajisté vrátí.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.