Vyberte stránku

Tričko, které vás neomrzí? Jednoznačně to s potiskem

Tričko, které vás neomrzí? Jednoznačně to s potiskem
Tričko, které vás neomrzí? Jednoznačně to s potiskem
5 (100%)
celkem 2 hodnocení

Ať už pracujete v pozici vysoko postaveného manažera, nebo jste pohodář na volné noze, určitě vám není lhostejné, co nosíte. Ne vždy je ale snadné vašemu okolí ukázat, kdo doopravdy jste. Zvlášť v případě, že se vás během týdne drží povinný dress code. Ukažte všem, co se ve vás skrývá. A není lepší způsob, jak to udělat než zvolit triko s potiskem.

Trika s potiskem mají jednu velkou výhodu. Jejich nošení nevyjde jen tak z módy. Navíc se hodí skoro kamkoliv. A nezáleží vůbec na tom, zda jdete na rande s přítelkyní, sportovat či vás čeká pravidelná návštěva rodičů.

A ne, nemusíte se bát, že by bylo triko s potiskem na návštěvu k mámě nevhodné. Stačí si jen vzpomenout, do jakých triček vás máma oblékala v době, kdy vám bylo pět. Takže žádné výčitky, pánové.

Pojďte se spolu s námi podívat, proč jsou trička s potiskem tou nejlepší volbou zrovna pro vás.

Univerzálnost

 

Ať si to připouštíte, nebo ne, faktem je, že výhodou triček je jejich univerzálnost. Až na některé situace se hodí takřka kamkoliv.

V tričku můžete přivrtat poličku, vařit, sportovat, spát, chodit na rande, rybařit i hrát videohry. Pokud nepracujete v bance či v některé z významných nadnárodních korporací vyžadujících dress code, tričko si můžete obléknout i do práce.

Jediné, co je při jeho nošení potřeba kontrolovat je stav jeho čistoty a to, aby v něm nebyla díra.

Je pro všechny

 

V zajímavě pojatém tričku s originálním potiskem nebudete vypadat trapně. A je úplně jedno, zda je vám dvacet, nebo vás brzy čeká oslava padesátin.

Tričko také nebude dělat rozdíly mezi tím, zda měříte dva metry a pravidelně posilujete, nebo jste mírně unavený životem a jediný sport, který provozujete, je chůze po schodech. Jeho nošení nezávisí ani na stupni vašeho vzdělání a ani na tom, kolik měsíčně vyděláváte.

Originální tričko zkrátka nedělá rozdíly, takže je jen malá šance, že se při jeho nošení nebudete cítit příjemně. (Snad jen v případě, že neodhadnete velikost.)

Něco o vás řekne

 

Trika s potiskem jsou u lidí oblíbená především proto, že o svých nositelích mnoho prozradí. Jak ale víme, tato jejich vlastnost vám může občas víc uškodit než prospět. Proto je vhodné tento druh oblečení vybírat s rozmyslem.

Vyzkoušet můžete:

 • Hudební trika
 • Sportovní trika
 • Vtipná trika
 • Trika pro Geeky
 • Herní trika
 • Trika pro nošení v páru

A celou řadu dalších.

Nejlepší způsob, jak si vybrat to svoje je řídit se především vašimi zájmy. Neuškodíte si ani tím, že se budete řídit stylem vašeho humoru. Rozhodně se ale zdržte triček se zjevným erotickým podtextem. Ten většině lidí připadá trapný a nevkusný. (A popravdě, ani holky na něj pořádně neletěj.)

Nejbezpečnější zónou jsou pravděpodobně hudební trika. Zajímavé kousky najdete například tady: https://www.trikator.cz/cs/panske/hudebni

Jakmile bude triko doma, také se zamyslete nad tím, kam ho budete nosit. Triko s nápisem: ,,Dnes nepracuju.” bude fajn na víkend, ale šéfovi jím pravděpodobně velkou radost neuděláte.

Hodí se jako dárek

 

Možná už se vám někdy stalo, že jste chtěli svému známému koupit dárek k narozeninám, nebo třeba k oslavě narození potomka, ale nikdy vás nenapadlo nic opravdu originálního.

Nebudeme lhát, ženy to mají v tomto ohledu mnohem jednodušší. Mnohdy jim stačí koupit knihu či šperk. Ale čím obdarovat někoho, kdo byl svědkem stovek vašich opileckých eskapád a s kým chodíte pravidelně na hokej?

Problém elegantně vyřešíte tak, že svému kamarádovi darujete triko s nápaditým motivem. Anebo možná ne ani tak s nápaditým motivem, jako s motivem něčeho, co vás spojuje.

Mrknout můžete třeba sem: https://www.sportinator.cz/hokej

Jak a kam triko s potiskem nosit?

 

Pokud s nošením vtipných a zajímavých triček teprve začínáte, může být pro vás zprvu těžké určit, jak a kam takové triko nosit.

Lze vycházet z předpokladu, že se takové triko hodí:

 • Na doma
 • Na zahradu
 • Do hospody
 • Na sport
 • Na rande
 • Na návštěvu
 • Na koncert
 • Do kina

Atd.

Méně vhodná jsou tato trika do práce (i když velmi záleží na tom kde pracujete a jaké triko s potiskem budete nosit), do divadla, na svatbu a tak podobně.

Dobře bude triko vypadat s riflemi a klasickým sakem, ale i s tepláky a sportovními kalhotami.

Trička s potiskem jsou zkrátka jako dělaná do (skoro) každé situace. Vyberte si to svoje a ukažte konečně světu s kým má tu čest.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!