Vyberte možnost Stránka

Boty Converse jako základ pánského šatníku

Boty Converse jako základ pánského šatníku
Rate this post
!AdSense – before contentPotřebujete nové obutí na jaro a léto, které se dá snadno sladit s různými kousky oblečení? Prohlédněte si boty Converse, jenž jsou už dlouhou dobu považovány za součást módního světa.

Před několika lety mohlo tyto boty s gumovou podrážkou nosit jen pár vyvolených, dnes jde o trendy záležitost, kterou lze vidět na nejedněch pánských nohách. V čem tkví tak velká obliba?

Jde o univerzální “kecky“ odpovídající posledním trendům z hlediska stylu i kvality. Lze je nosit k ležérním outfitům, rovněž však k elegantnějšímu oblečení. To záleží jen na volbě barevného provedení a správném zkombinování.

Converse pro muže jsou především pohodlné a vzhledově zajímavé. 

Osobité obutí proslavené basketbalem

I když se na našem trhu objevili tyto boty poměrně nedávno, značka Convers má více než staletou tradici. Jejím zakladatelem se stal Marquis Mills Converse, který roku 1908 přišel s nápadem dělat zcela nový typ obuvi s gumovými prvky, respektive podrážkou. Co ho k tomu vedlo? Prostě uklouznul, a díky tomu ho napadlo, proč nevyrábět botu z protiskluzového materiálu? A fenomenální boty Converse byly na světě!

Ihned si je oblíbili mladí lidé toužící po nezávislosti i sportovci, především pak basketbalisté. Jedním z nich byl i Chuck Taylor, který se podílel na vývoji a propagaci modelu Chuck Taylor All-Star, jenž se stal nejprodávanějším v celé historii značky

Converse Chuck Taylor All Star v modrém provedení

Rozmanitá nabídka dává prostor každému stylu

Pokud s příchodem teplého počasí nemáte co na nohy, pak pro vás můžou být tyto boty správnou volbou. Rozmanitost různých provedení dává možnost zvolit barvu i střih boty přesně podle vašeho vkusu a osobního stylu oblékání. Základní barevnou paletu tvoří červená, bílá, černá, modrá nebo žlutá.

converse-2

K sehnání jsou různé typy, od klasických modelů, po nízké nebo naopak vysoké. Troufnete si na výrazné červené? 

Ovšem v případě, že nejste žádní milovníci výrazného a extravagance, vsaďte na klasičtější design kožených Converse. Hnědá barva a kvalitní materiál dává prostor pro ladění s elegantnějším oblečením vašeho šatníku.

Chuck Taylor AS Leather vás zaujmou vynikajícím zpracováním a stylovým designem

Výrobce Converse působí na trhu již desítky let a trh pravidelně zásobuje kvalitní obuví v nejmodernějších designech. Pořiďte si své Conversky 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.