Vyberte možnost Stránka

Kožená slim peněženka od Danny P. – Všechno pěkně po ruce

Kožená slim peněženka od Danny P. – Všechno pěkně po ruce
Rate this post
!AdSense – before contentČeská značka, známá i za hranicemi, dává každému modernímu muži možnost mít všechno pěkně po ruce. Konečně je tedy peněženka, která v sobě kloubí styl, praktičnost a hned několik funkcí – při tom všem, jde stále o slim verzi.

Danny P. se má u nás i v cizině čím chlubit, jejich slim peněženka řeší problém, kam se všemi těmi věcmi, co běžně nosíte po kapsách.

Obsah článku

Co tedy vlastně tuzemský výrobce nabízí?

V prvé řadě je třeba zmínit pečlivou práci, kterou designéři odvádějí. Dále je to použití kvalitní italské kůže, která se už nijak neupravuje, lze tedy v průběhu nošení počítat s charakteristickou patinou i neodolatelnou vůní kůže.

Celý výrobní proces probíhá u nás v Čechách, a to i přes poměrně vysoký odbyt zboží. Žádné přesunutí výroby do Číny, pěkně všechno “doma“, ve vysoké kvalitě a tak, aby byl každý zákazník spokojený. To je přístup, na který slyší každý, ať už u nás nebo v Americe, kde získávají produkty Danny P. velkou oblibu.

Kvalitní kožené peněženky a pouzdra na tablety, Macbooky i iPhony, to je hlavní sortiment značky, který míří především mezi pánské zákazníky. My však věříme, že ani vaše partnerka takovým kvalitním obalem z kůže na iPad nepohrdne.

Rozhodně půjde o elegantní dárek pod stromeček.

Ani o ní nebudete vědět, přesto s vámi stále bude

Nikdo nechce mít kapsy narvané k prasknutí, běžné peněženky, po naplnění vším potřebným, dělají v kapse nevzhlednou bouli. Ultra tenká peněženka Danny P. vás nechá zapomenout na to, že jí vůbec máte.

Pánská kožená peněženka je skvělý tip pro pány, kteří dbají o svůj stylový zevnějšek a záleží jim na každém detailu.

dannyp-2

Okolím neviděná bude čekat na, až bude zapotřebí bankovek, dokladů nebo platební karty. Foto: dannypstyle.cz

Slim peněženka i na drobné? Přání zákazníků splněno!

Dosud jste hledali tenkou peněženku, která se i po naplnění drobnými pohodlně vejde do kapsy a nijak nenaruší styl vašeho outfitu? Designově čistá peněženka v ultra slim verzi vás učaruje. 

Pánská kožená peněženka na drobné je unikátem české nabídky.

dannyp-4

Značka Danny P. nabízí praktickou peněženku na drobné, která si i po naplnění zachovává štíhlý profil. Foto: dannypstyle.cz

Vyšperkujte svůj outfit o další netradiční doplněk

Máte kvalitní boty, ladící kožený pásek. Své postavení a dochvilnost ukazujete drahými a vysoce přesnými hodinkami. Udržte si tuto úroveň i při placení, peněženka od Danny P. bude dalším luxusním doplňkem, kterým potvrdíte svůj styl.

dannyp-3

Do práce, na rande, na pánskou jízdu – Pánská kožená peněženka na drobné se stane nedílnou součástí vašeho dne, vašich nezapomenutelných zážitků. Foto: dannypstyle.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.