Vyberte možnost Stránka

Příšerné vánoční svetry – Není před nimi úniku!

Příšerné vánoční svetry – Není před nimi úniku!
Rate this post
!AdSense – before contentVánoční oblečení, ze kterého se vám bude chtít brečet i smát zároveň!

Není to dávno, co jsme publikovali článek s módními trendy pro letošní Vánoce, které sice byly trochu extravagantnější, přesto však stále stylové. Nyní vám ukážeme vánoční hrůzu, kterou jsou si někteří z nás schopni na sebe obléknout. Řeč je o svetrech s vánočních tématikou.

Svetry, které by si oblékl jen málokdo!

svetr-1 svetr-2 svetr-3 svetr-4 svetr-5 svetr-6 svetr-7 svetr-8 svetr-9

 

Který zaujal vás?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.