Vyberte možnost Stránka

Jak vydržet v posteli co nejdéle? A bez prášků!

Jak vydržet v posteli co nejdéle? A bez prášků!
Rate this post

Obsah článku

Jak vydržet déle při sexu?

Dvě minuty a hotovo? Poradíme, jak bez prášků prodloužit dobu sexu!

Průzkumy ukazují, že celých 45% mužů má vyvrcholení již za dvě minuty! Tento nešvar trápí nejen ženy, ale také samotné muže! Zjistěte, jak si být v sexu opět jistý!

Tip: Přečtěte si 17 praktických rad, jak oddálit ejakulaci – od sebevnímání, přes doporučené sexuální polohy, životní styl, pomůcky a přípravky, až po techniky pro utlumení rychle se blížící ejakulace.

Tipy na prodloužení výkonu v posteli

Nejdříve ona a pak vy!

Pokud chcete nahnat čas, pak se věnujte nejdříve jí. Před prvním “zásunem“ jí dopřejte orální sex, masáž, pozornost věnujte všem erotogenním zónám a přiveďte jí až do slastného konce.

Omezte konzumaci alkoholu

Pijte s mírou! Pokud nejste schopni alkohol vynechat, pak udržujte konzumaci v rozumné míře. Dopřejte si pouhé uvolnění v podobě několik drinků, větší množství může způsobit vaše zvadnutí nebo dokonce ospalost a nechuť k sexu.

Pozn. Na některé muže působí alkohol opačně! Nejen, že vzbudí chuť na sex, ale také výrazně prodlouží dobu sexu. Sami musíte vědět, jak působí alkoholické nápoje na vás.

Přerušovaný sex

Chvilka uvnitř a chvilka venku. Tento způsob sexování může dobu prodloužit, ale také hrozí partnerčino naštvání.

Cvik sebeovládání

Rozložte síly a udržujte jedno tempo. Trénujte zadržení vzrušení ještě před bodem, kdy nastává orgasmus. Trénink může být pouze psychický (myšlenka na cokoliv neerotického) nebo fyzické zabránění orgasmu v podobě stisknutí oblasti uzdičky.

Zklidnit v mezičase

Sex se skládá nejen z těch divočejších částí, ale také z chvil klidnějších a právě v těch momentech používejte příjemnosti z předehry. Tedy líbejte, masírujte, vzájemně se masturbujte. Tím udržíte sexuální vzrušení!

Pomoc jejího kamaráda

Nejde o sousedovic Frantu, nýbrž o vibrátor. Neberte jeho výpomoc jako něco ponižujícího, spřátelte se sním a používejte vždy, když bude příliš brzy na váš orgasmus.

Umělá vagína

Trénujte s pomůckou, která se podobá skutečné ženě. Naučte se ovládat předčasnou ejakulaci a buďte zase borcem k neutahání!

Jak dlouho sexujete vy?

Další tipy naleznete zde – 8 tipů jak vydržet déle při sexu?

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!