Vyberte možnost Stránka

10 nejčastějších předsevzetí mužů – Najdete si to své?

10 nejčastějších předsevzetí mužů – Najdete si to své?
Rate this post
!AdSense – before contentNový rok je pro někoho novým začátkem, významným přelomem nebo důvodem k oslavě. Jde o možnost začít jinak a hlavně lépe. Přinášíme vám seznam nejčastějších předsevzetí mužů!

Také na muže působí Nový rok jako šance nového začátku! Není se proto čemu divit, že vzduchem létají různá předsevzetí a sny. Které jsou u pánského pohlaví ty nejčastější? Na to se podívejte v našem seznamu top 10 nejčastějších předsevzetí na Nový rok!

 

Obsah článku

Top 10 mužských předsevzetí

1. Přestat s kouřením

Aby bylo toto předsevzetí skutečně splněno, je zapotřebí motivace i silné vůle. Úspěch budete slavit jen v případě, že to budete chtít vy sami! Pokud budete pouze plnit přání vaší partnerky nebo snad maminky, kouřit nepřestanete! Přečtěte si tipy v našem článku: Jak přestat kouřit?

2. Zhubnout nějaké to kilo

I bez výživového poradce můžete efektivně hubnout. Stačí, když budete dodržovat našich 6 tipů, jak se z tlusťocha stát atletem. Zásadní je také jídelníček, zjistěte, která jídla jsou výživově hodnotná a budou základem pro vaše svaly.

3. Více cvičit

Vybraný sport by vás měl bavit a dělat vám radost. Nesportujte pouze kvůli hubnutí, najděte si pohyb, který se pro vás stane koníčkem a pak už bude zdravější životní styl hračka. Můžete posilovat doma, námi doporučené cviky vám usnadní cestu k vysněnému “pekáči buchet“ na břiše.

4. Vydělávat více peněz

Chcete dosáhnout povýšení? Toužíte po vyšším finančním ohodnocení? Čtěte pravidelně naši rubriku Peníze a práce a kariérní úspěch se vám nevyhne!

5. Mít více sexu

Chcete si dopřávat více sexu? Pročtěte si naše doporučení, jak jí přesvědčit k sexu a sex doma bude pravidelným denním programem. V případě, že jste single, pak je třeba zapracovat na svém sebevědomí a začít být v posteli jistým!

6. Nepít tolik alkoholu

Základem je naučit se pít s mírou, předejdete tak kocovině i výčitkám svědomí!

7. Začít se lépe oblékat

Najděte si konečně svůj styl, který vás bude reprezentovat nejen v životě pracovním, ale také tom osobním.

8. Nevysedávat u pc

Nenechte si technické vychytávky přerůst přes hlavu. Občas neuškodí vylézt z virtuálního světa internetu.

9. Naučit se/ zlepšit

Trápí vás “chudý’¨životopis? Naučit se něco nového či zlepšit své dosavadní dovednosti vždy pomůže. Hlavní je vytrvat!

10. Nedávat si žádné předsevzetí

Kdo sám sobě nic neslíbí, nic neporuší. 🙂

Máte nějaké plány pro Nový rok? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.