Vyberte možnost Stránka

Nezapomínejte se smát! Budete zdravější i spokojenější!

Nezapomínejte se smát! Budete zdravější i spokojenější!
Rate this post
!AdSense – before contentCítíte se od psa? Usmějte se! Budete se cítit lépe, i když to nebude úsměv od srdce!

Lehký úsměv nebo hurónský řehot, pozitivní účinky má jakýkoliv smích! Zjistěte vše o smíchu!

 

Léčba smíchem není nesmysl!

Veselá mysl, půl zdraví! Toto rčení je vědecky ověřený fakt, není tedy třeba pochybovat. Léčba smíchem, která se odborně nazývá Gelototerapie, má už i své instituce, a to zejména v USA. 

Usmání se funguje na pokles stresu v těle, uvolňuje svaly, posiluje tvorbu imunitních látek, zvyšuje se rychlost uzdravování. Smích je hluboce zakořeněný v lidské psychice a funguje tak jako spouštěč pozitivních změn. Díky této informaci, tak můžete výrazně ovlivnit to, co se děje ve vaší mysli a i těle.

I když není důvod smát se, přesto se usmějte. Pocítíte okamžité zlepšení!

 

Úsměv – Pomocník při důležitém projevu!

Úsměv funguje nejen jako lék pro duši a tělo, jde také o pomocníka, který zajistí, že vaše řeč bude bez chyb! Už žádné koktání a problém s vyjádřením se. S úsměvem na rtech už nehrozí riziko přeřeknutí se.

Konečně bez deprese!

S úsměvem nepropadnete špatné náladě ani depresi, během něho totiž tělo vypouští dopamin nebo-li hormon štěstí, být tak negativně naladění je mnohem těžší.

 

Jóga smíchu – Ověřte si její pozitivní účinky!

Ne všech výše zmíněných poznatcích je založeno cvičení – jóga smíchu. během tohoto speciálního cvičení se kombinuje správné dýchání a smích, zprvu nepřirozený a poté spontánní.

Lekce jógy smíchu jsou vhodné pro všechny, které trápí deprese, či fyzické problémy.

Kdy jste se naposledy od srdce zasmáli?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.