Vyberte možnost Stránka

Bělení zubů není jen ženská záležitost! Okouzlete dokonalým úsměvem

Bělení zubů není jen ženská záležitost! Okouzlete dokonalým úsměvem
Rate this post
!AdSense – before contentŽeny na svůj úsměv dokáží ulovit každého. Toužíte po stejné možnosti? To tajemství spočívá v bělení zubů! Zjistěte, jak snadno docílíte bělostného úsměvu, který otevírá všechny dveře!

Stejně tak jako ženy, i muži mohou svůj úsměv používat jako pozitivní zbraň. Mohou jím zapůsobit na krásné slečny, nové klienty a podmanit si pracovní vedení. Úsměv je totiž ukázkou vašeho charisma, vašeho dobrého naladění, vašeho veselého já a každý mu dříve či později podlehne.

Usmívající muž dokáže ve svém soukromém i kariérním životě hotové zázraky. Zářivý úsměv v kombinaci se svěžím dechem z vás udělají neodolatelnou bytost.

Jak docílit úsměvu, z něhož bude okolí padat na kolena? Kartáčkem se do bělosti nepročistíte, tady je zapotřebí účinného a bezpečného bělení zubů!

Bělte své zuby vždy jen u profesionálů!

Asi každému je jasné, že změna barvy zubů, jejich vybělení, je určitý chemický zásah. Pro jistotu skvělého výsledku a bezpečného provedení by mělo bělení vždy probíhat v ordinaci, nebo alespoň za dohledu stomatologického odborníka. I sebetvrdší chlap má totiž citlivé zuby, jenž jsou náchylné k poškození.

Dentální oddělení na specializované klinice drstuchlik.cz přesně ví, jak se zubní sklovinou zacházet, aby nedošlo k jejímu nevratnému poškození. 

Pokud specializované pracoviště navštívíte, budete si moci vybrat, jak své zuby bělit. Na výběr je bělení domácí a nebo to prováděné v ordinaci. Záleží na vás, kolik času máte a jak moc se chcete na bělení sami podílet.

beleni-zubu-muzi-02

Navštivte příjemné prostředí zubní kliniky drstuchlik.cz a zjistěte, jaké jsou možnosti bělení zubů. Foto: Pinterest, drstuchlik.cz

Bělení zubů v ordinaci má své velké výhody

Proces ordinačního vybělení zubů je na hodinku až hodinku a půl. Jde o zcela bezpečný a bezbolestný zákrok, při němž nehrozí zánět dásní či poškození skloviny. Na dásně se aplikuje speciální chránící gel a pak přijde na řadu gel bělící. Na předem očištěném chrupu se nechá působit několik málo minut, následně se opláchne vodou. Tento způsob se pak několikrát opakuje.

Výsledkem ordinačního bělení jsou krásné a bílé zuby.

I bělení doma může být efektivní

Pokud se nenecháte zlákat babskými radami a nepoužijete citrón, jedlou sodu nebo dokonce sůl, může být bělení doma stejně bezpečné a efektivní jako to ordinační. I v tomto případě je ovšem nutná konzultace s odborníky!

K domácímu vybělení se používá nosič vytvarovaný přesně na váš chrup, do něhož si před nasazením aplikujete bělící gel – ten pak necháte působit přes noc či několik hodin přes den. Po dobu domácího bělení je třeba se vyhýbat potravinám a nápojům, které mají výrazný pigment a bělení by tak znemožnily (káva, čaj, červené víno apod.).

pece-o-usmev-1

Domácí bělení je pomalejší a náročnější, přesto může výrazně zuby vybělit. Foto: Pinterest

A pro jaký způsob se rozhodnete vy? Nebo snad máte už nějaké zkušenosti? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.