Vyberte možnost Stránka

Jak vybrat semena konopí?

Jak vybrat semena konopí?
Rate this post
!AdSense – before contentChcete si koupit semínka marihuany, ale nevíte, podle čeho vybrat ty správné? Přečtěte si naše tipy, které vám pomohou s prvním nákupem.

Kvalitní semínka poznáte už na první pohled, a to podle vzhledu. Semena by měla být celistvá, bez pukanců, stejné barvy i velikosti. Zdravý vzhled však není jediným parametrem dobrého nákupu. O kvalitě semen vypovídá také jejich klíčivost, která by se měla pohybovat v rozmezí 95%.

 

Obsah článku

První výběr – Čím se řídit?

Umístění rostlin

Chcete marihuanu pěstovat ve vnitřních prostorách nebo venku? Toto rozhodnutí by mělo být jasné už před nákupem, u vybraného prodejte totiž najdete kategorie semen indoor a outdoor.

Kvalita semen

Koupená semínka by měla být očištěná od plísní a možných roztočů. Vybírejte ty druhy konopí, jež mají dobrý genetický základ a jejich původ lze ověřit, prodejce by měl uvádět, z jaké seedbanky semena jsou. Pokud jste začátečníky v pěstování marihuany, pak volte feminizovanou variantu, která je v tomto případě vhodnější.

semena-marihuany-1

O kvalitě vypovídá obsah látky THC, která se neustálým šlechtěním zvyšuje. Vyberte si v nabídce obchodu semena-marihuany.cz!

Vývoj šlechtění semen

Samozřejmě také záleží na stáří konopí. Vybírejte novější druhy, které jsou šlechtěné hydroponním pěstováním, díky čemuž obsahují vyšší procento látky THC.

Využití semínek

Druh marihuany by měl odpovídat vašim potřebám použití. Chcete semínka na vaření nebo například výrobu léčebných mastí? Máte pouze sběratelské záměry? …

semena-marihuany-2

Jste-li začátečník vybírejte podle náročnosti pěstování. V e-shopu semena-marihuany.cz najdete praktický filtr Náročnost.

Nákup

Chcete si být jistí kvalitou nakupovaného zboží? Stejně tak jako u každého nákupu i v tomto případě je zapotřebí hledat důvěryhodné a prověřené prodejce. Mezi doporučení hodné patří e-shop Semena-marihuany.cz, který má jako jediný z českých prodejců zlaté logo Heureky!

semena-marihuany
Kromě toho, že jde o důvěryhodný obchod s širokou nabídkou nejen semen konopí, najdete na webu také všechny potřebné návody, rady a tipy na pěstování a použití.

Máte s pěstováním zkušenosti? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.