Vyberte možnost Stránka

Jak uplést pomlázku?

Jak uplést pomlázku?
Rate this post
!AdSense – before contentVelikonoce to je oblíbené období každého chlapa. Jít si vykoledovat nějaké to vajíčko, vyšupat pár pěkných prdelek a popít spolu se svými kamarády. Chcete mít tu nejhezčí pomlázku? Ukážeme vám, jak na to!

Za pár dní tu bude den, kdy budete moci svojí partnerku pořádně “vyšupat“. Aby jste si tuto tradici náležitě užil, je třeba mít kvalitně upletenou pomlázku a byla by velká ostuda šupat pomlázkou koupenou. Zjistěte, jak si svou pomlázku uplést pomocí návodu ve videu.

Jak uplést pomlázku?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.