Vyberte možnost Stránka

Já mám elektrony – kdo má víc?

Já mám elektrony – kdo má víc?
Rate this post
!AdSense – before contentJedu na naší okresce a vnímám ty pohledy kolemjdoucích dívek a žen. Jak obdivně stáčejí hlavu směr má hliníková kola a říkají si: „Král silnic, jestlipak by mne svezl?“

Nesvezl. Jsem totiž královna a spíš mě zajímá, co na můj vkusný a promyšlený výběr řekne ten fešák v servisu, kam párkrát za rok jezdím na preventivní prohlídku a očkování. Dala jsem na radu kámoše, který je alu koly posedlý a prostě podle něj je to ta nejlepší investice do auta, co může být.

Je fakt, že vizuální efekt to vskutku nepostrádá, to zas ne. Prý je to jako u ženy hezké nohy. Ale jelikož nejsem autogurmán a od svého fára očekávám spíš kvalitní přemístění z bodu A do bodu B, oceňuji víc super odpružení na terénu, pro které konkrétně v okolí naší dědiny marně hledám pojmenování již asi pět let. Kola jsou pevná, sedí a zřejmě jsem fakt dala na radu odborníka správně.

Další nespornou výhodou jsou větší otvory v disku. Sice to malinko přidělává práci v zimě při čištění, když nachytáte bahýnko a sníh, ale co se průchodnosti vzduchu týče, chlazení brzd si asi chrochtá a lebedí, jelikož se tolik nenadře. Jak jsem už řekla, je rozhodně nutné umět sladit alu kola s typem auta. Zohlednit značku, model i motorizaci. Není to ale žádný problém, naházíte údaje na netu do konfigurátoru a dozvíte se spoustu zajímavých charakteristik, které by měly váš následný výběr ovlivnit. Pak už jen doladit nějaké TOP pneušky a dojem je dokonalý.

24448-4

Čemu rozhodně neodoláte

Pátrala jsem, protože když už se mám plácnout přes kapsu a nic neošidit, nevyhodím peníze za něco, co se skvěle jenom tváří. Super nabídku alu kol jsem nakonec vychytala na webu aluapneu.cz, a to hlavně proto, že celé pojetí e-shopu mi přišlo blízké mým životním přístupům. Jsou tu kola, pneumatiky, další příslušenství nezbytné pro cestu za dokonalostí, ale hlavně i ten konfigurátor, který umí vychytat ten správný typ kol pro dané fáro. Protože jsem šťoura, hned jsem si srovnávala ceny a musím uznat: náhodou jako klobouk dolů!

24446-2

Na to, že jsou v nabídce kola vyráběná jen high-tech technologiemi z high-tech materiálů, a v podstatě jde o součást vozu, která jednoznačně ovlivní pozitivně jeho schopnosti i design – pak se to vyplatí!  Ať máte jaký chcete vůz a vybíráte v aluapneu.cz, buďte si jistí, že jejich cena je za disky vážně světová!

Kola prodávají auta

Návrháři se tohoto faktu opravdu pevně drží. Právě hliníkovým kolům věnují nejen spoustu času, ale i veškerý svůj talent. Nedejme však na propagační materiály, kde jsou často nafocené vozy s většími koly, než pak v praxi vůbec chceme použít. Tím chci říct, že našemu autu bude slušet jen takový alu disk, který k němu zkrátka patří. Stát nohama na zemi se vyplatí. Pak balit díky fáru kořist na rande nemusí už být jen výsadou chlapáků.

24447-3

Krásná kola budou mít v blízké době i všechny sexy a chytré ženy!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.