Vyberte možnost Stránka

Když chcete vyšší plat, musíte mít více sexu! Jak to?

Když chcete vyšší plat, musíte mít více sexu! Jak to?
Rate this post

Stěžuje si vaše partnerka na to, že domů nosíte málo peněz? Vina může být na její straně. Díky jejím stálým bolestem hlavy vyděláváte méně, než byste mohl.

Zjistěte, proč je vyšší plat závislý na pravidelnosti sexuálních radovánek?

Nová studie prokázala, že lidé, kteří mají sex 2 – 3 do týdne, vydělávají více peněz než ti s menší sexuální aktivitou. Důvod je prostý. Časté sexování dělá muže šťastnější a spokojenější, tudíž jsou produktivnější a úspěšnější, co se profesního života týká.

Čtěte také: Návyky sebevědomého muže aneb Jak slavit úspěchy v práci i v posteli?

Je obecně známo, že sex je levná zábava, během níž se vyplavují do těla hormony štěstí. Funguje tak stejně dobře jako trénink v gymu nebo sklenka dobré whisky, ale je pohodlnější a použijete-li kondom, tak i bezpečnější.

Proč je sex klíčem k plnější peněžence?

Autoři studie zjistili, že vyšší plat je důsledkem toho, že sex zvyšuje pracovní nasazení. Pravidelně sexující lidé jsou aktivnější, a jsou tak v práci lépe ohodnoceni. Během výzkumu se navíc zjistilo, že to funguje i naopak. Čím méně sexu máte, tím horší výplatu berete.

Studie se zúčastnilo přes 8 tisíc mužů a žen, tudíž tyto výsledky nejsou úplně zanedbatelné a něco na nich přece jen bude. 

„Dobrý sex má mnoho společného s tím, jak profesionální umíte být. Pokud máte pravidelný sexuální život, pak zřejmě umíte naslouchat, pozorovat, řešit problémy, umět pomoct druhým, a rovněž i myslet na sebe.“

podzimni-hratky-02

Stačí, když trochu zaberete!

Vyšší příjem přináší každému muži pocit zadostiučinění a osobního naplnění, které způsobují, že si mimopracovní aktivity více užíváte. Znamená to, že vydělávající muž má větší chuť na sex, protože se nemusí stresovat, z čeho zaplatí další splátku hypotéky.

Pokud toužíte po větší mzdě/častějším sexu, chce to jediné, více se snažit. Nezapomínejte ovšem udržovat rovnováhu. Když zaberete v práci, myslete i na svůj osobní živit. V každém případě by se vám měl život v posteli i kanclu zlepšit.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!