Vyberte možnost Stránka

Návyky sebevědomého muže aneb Jak slavit úspěchy v práci i v posteli?

Návyky sebevědomého muže aneb Jak slavit úspěchy v práci i v posteli?
Rate this post
!AdSense – before contentSebevědomí není arogance. Zjistěte, jak dosahovat skvělých výsledků v práci i ložnici. Toto jsou nejdůležitější návyky sebevědomého muže.

V dnešní době je dost často sebevědomí zaměňováno za aroganci a sebestřednost. Neprávem. 

Jak se pozná, že je muž zdravě sebevědomý? Dosahuje lepších výsledků v práci. Má více peněz. Randí s ženami, na které se ostatní muži netroufnou. To ale není všechno.

Osvojte si tyto návyky a budete i vy mít lepší život! 

Obsah článku

Soustředit se jen na to, co doopravdy chcete

Když si půjdete za svým a budete věřit tomu, že jste schopni toho dosáhnout, dosáhnete toho. Stačí se jen rozhodnout a začít si plnit svůj sen.

Využijte své příležitosti

Nové výzvy jsou tu každý den. Nic neberte jako nepřekonatelnou komplikaci. Nabuďte své já a jděte do toho. Nenechte se ovládat strachem z nového.

Risk je zisk

Mnoho úspěšným mužů se nebálo riskovat a vyplatilo se. Příkladem může být třeba autor románů Patrick Quinlan.

„Když mi bylo kolem dvaceti, rozhodl jsem se, že se chci živit psaním. Začal jsem tedy psát, především po nocích po práci, někdy také o víkendech. Všichni si mysleli, že jsem blázen. Moje rodina, přátelé, zkrátka každý. Mysleli si, že jen ztrácím čas. Pár lidí mi dokonce řeklo, že se za mě stydí. Dostal jsem stovky zamítnutí – 500 nebo i víc. Ano, opravdu. Nakonec jsem podepsal smlouvu na svůj román Smoked, který byl vydán ve Spojených Státech dva týdny po tom, co jsem jej dokončil. O další dva týdny později jsem získal celosvětovou smlouvu. Bylo mi 34.”

Dělat chyby je přirozené. Důležité je poučení

Sebevědomí neznamená ochranu před děláním chyb. Nikdo není neomylný. Sebevědomý muž se ovšem dokáže ze svých pochybení poučit, a to jej odlišuje od ostatních.

sebevedomi-02

Dejte na své instinkty

Neradíme vám být impulsivní, ale dát na své instinkty se mnohdy vyplatí. Na druhou stranu nezapomeňte své rozhodnutí promýšlet.

Chovejte se jako vítěz. Vždy a všude

Chcete sbalit ženu svých snů? Nechat si zvýšit plat? Přistupujte k vytyčenému cíli bez strachu a pochybností. Nedržte se zpátky, naopak se snažte jít stále kupředu.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.