Vyberte možnost Stránka

Kreativní reklama na kondom

Kreativní reklama na kondom
Rate this post
!AdSense – before contentKreativní reklamy zažívají v poslední době velký boom. Velké společnosti je využívají pro zvýšení svých zisků. Kreativní reklama je totiž reklamou, která pobaví a tím se více daný produkt zapíše do mysli zákazníků.

Každá firma se snaží o co nejlepší prodejní výsledky. Kreativní reklamy jsou proto u velkých společností v kurzu. Pozadu nezůstala ani firma Durex. Asi netřeba říkat, a jakou společnost jde.

Durex vyrábí kondomy, lubrigační gely, masážní strojky a další věci potřebné k sexu. Podívejte se na vtipné reklamní kampaně této společnosti.

Obsah článku

1. Záchod

kreativní reklama

2. Pusa

kreativní reklama

3. Pláž

kreativní reklama

4. Kilt

kreativní reklama

5. Bludiště

kreativní reklama

6. Levnější varianta

kreativní reklama

7. XXL

kreativní reklama

8. Muž

kreativní reklama

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.