Vyberte možnost Stránka

Jak upozornit na výmoly v silnici?

Jak upozornit na výmoly v silnici?
Rate this post
!AdSense – before contentVýmoly jsou noční můrou každého řidiče. Je to problém, který znají nejen čeští řidiči. I v městech, jako je  Montreal, Toronto, New Yorku a Los Angeles jsou výmoly v silnici častým úkazem. Fotografové Claudia Ficca a Davide Luciano se rozhodli, že vládu popostrčí  k opravám silnic kreativním způsobem!

Série fotografií dvou fotografů Claudia Ficca a Davide Luciano nazvaná “Moje výmoly“ se stala hitem a každý, kdo má ve svém okolí nějaký ten výmol začal nápad opakovat. O co se vlastně jedná?

Jde o to udělat z výmolu něco zcela jiného. Výmol může být pánev s olejem, kde se smaží koblížky, může to být kýbl na led i moře, kde se topí člověk. Umělci se rozhodli, že zcela změní podstatu otravného výmolu.

Líbí se vám jejich nápad?

Zdroj: mypotholes

vymoly-17 vymoly-16 vymoly-15 vymoly-14 vymoly-12 vymoly-11 vymoly-10 vymoly-9 vymoly-8 vymoly-7 vymoly-6 vymoly-5 vymoly-4 vymoly-3 vymoly-2 vymoly-1

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.