Vyberte možnost Stránka

Coca-Cola flašky s netradičními víčky

Coca-Cola flašky s netradičními víčky
Rate this post
!AdSense – before contentCoca Cola láhve lze využít i na jiné věci, 16 originálních víček dává láhvím zcela jiný význam. Podívejte se, k čemu všemu je možné láhev od oblíbeného pití použít!

Nová kampaň značky Coca Cola dává prázdným láhvím možnost “žít“ druhý život jako bublifuk, ořezávátko, dávkovač mýdla nebo dokonce stříkací pistole.

Kampaň byla zahájena ve Vietnamu, kde pomáhá nejen chránit životní prostředí, ale také dává prostor zábavě a praktičnosti. 40 tisíc netradičních víček bude rozdáno zdarma k nákupu balení oblíbeného nápoje.

Zdroj: coca-colacompany.com 

coca-cola-8 coca-cola-7 coca-cola-6 coca-cola-5 coca-cola-4 coca-cola-3 coca-cola-2 coca-cola-1

 

Podívejte se na video

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.