Vyberte možnost Stránka

Chcete spolehlivé a cenově dostupné auto? Nepřehlédněte vozy Dacia

Chcete spolehlivé a cenově dostupné auto? Nepřehlédněte vozy Dacia
Rate this post
!AdSense – before contentPřemýšlíte nad pořízením nového automobilu, ale nevíte, kterého výrobce zvolit? Upřete svou pozornost na značku Dacia.

Automobily Dacia si za poslední roky získaly velice dobrou pověst. Ti, kteří už s vozy této značky mají zkušenosti ví, že jde o spolehlivé modely automobilů, které si může dovolit každý. Vyberte si auto, které vám bude sloužit mnoho let a investice do něj vás nezruinuje.

Dacia vozy vás zaujmou spolehlivostí, moderními designy a cenovou dostupností. Který model zvolíte?

 

Obsah článku

Spolehlivost, moderní design a nízká cena

Je tato značka vozidel skutečně dobrou investicí, jenž se  vrátí na spolehlivém chodu? Touto otázkou se zabývá snad každý motorista, který se rozhoduje pro první nákup Dacia. Ovšem na správnost této volby ukazuje hned několik faktů.

Výhody nákupu 

– Poměrně nízká investice do nového automobilu.

– Investované peníze se vám vrátí na spokojenosti během užívání auta.

– Vybrat si lze model pro rodinu, jednotlivce i podnikatele v podobě užitkové verze.

Podle recenzí od majitelů vozů této původně rumunské značky jde o auto, na které je spolehnutí v každé situaci. 

Dacia získávala oblibu pomalu, ale jistě

Ne vždy měly automobily této značky takovou oblibu, jako je tomu dnes. Ohlédnete-li se do minulosti, zjistíte, že auta Dacia se začaly vyrábět v Rumunsku, v polovině 60. let minulého století. Už od dob vzniku Dacia byla automobilka Renault společníkem, i přesto se vozy až tolik neprodávaly. Změna přišla s novým tisíciletím, kdy dnes již prestižní značku převzal Renault. Výroba se zvýšila a hlavně začal byl kladen větší důraz na kvalitu jednotlivých částí i celé provedení.

Multifunkční a prostorná osobní dodávka Dokker byla navržena tak, aby vám maximálně zpříjemnila každodenní cestování.

S rodinou v pohodlí i bezpečí

Hlavní filozofií značky je dodávat spolehlivé automobily, které si budou moct pořídit široké vrstvy obyvatel, a to také automobilka plní. Rozdíl pořizovací ceny Dacia oproti konkurenčním modelům se pohybuje v řádech statisíců. Díky tomu si mnohé mladé rodiny mohou koupit bezpečné auto v moderním designu, skvělými jízdními vlastnostmi, s komfortním interiérem i velkým zavazadlovým prostorem, a to vše za skvělou cenu. 

Aktuálně jsou v nabídce tyto rodinné typy vozů: Dacia Lodgy a také úspěšný model Logan.

Dacia Lodgy

Chytře řešený interiér je ideální pro přepravu celé rodiny. Tento vůz vás odprostí od nepříjemného rozhodování mezi prostorností interiéru vozu a jeho přepravní kapacitou, s tímto modelem získáváte obojí. V nabídce je benzinový i dieselový motor, lze si tak zvolit model, které přesně splní vaše potřeby a očekávání v hustém provozu i na volné vozovce.

Jednoprostorový vůz Dacia Lodgy se umí přizpůsobit potřebám malé i velké rodiny.

Dacia Logan

Dokonalé rodinné vozidlo, nabízející pohodlí a prakticky řešený interiér. Ideální automobil v poměru cena/prostor. Poznejte výhody tohoto modelu při testovací jízdě u prodejce Dacia Praha.

Podrobnosti o vozech a službách najdete také na oficiálním webu prodejdacia.cz.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.