Vyberte možnost Stránka

Originál je vždy nejlepší aneb, proč jezdit do originál Škoda servisu

Originál je vždy nejlepší aneb, proč jezdit do originál Škoda servisu
Rate this post

Co si budeme povídat… Je mezi námi spousta majitelů vozidel, kteří přestože vědí, že by se svým vozem udělali nejlépe, kdyby navštívili servis dané značky, než oslovovali klasickou autoopravnu, která je zaměřena všeobecně na opravu aut, ale přesto do něj auto neobjednají. Důvodem je především cena, pro některé časová tíseň nebo horší dostupnost daného originálního servisu.

Jestliže však máte servis Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT, Ford, Opel, Mercedes, Renault, Mazda či jiný poblíž, určitě se vyplatí investovat do něj a nechat tamní mechaniky udělat svou práci nejlépe, jak umí s použitím originálních náhradních dílů.

Servis v Praze pro vaši spokojenou a bezpečnou jízdu

Nacházíte se aktuálně, nebo rovnou žijete v Praze? Autorizovaný servis Škoda a Volkswagen vás uvítá v areálu Auto Podbabská. Nabízí komplexní záruční a pozáruční servis těchto vozů, včetně vozů Audi a SEAT. Přivézt můžete i užitkové vozy Volkswagen.

Proč se vydat právě sem? Poptávat můžete i karosářské práce, lakýrnické práce, originální příslušenství, náhradní díly a přednostní autoservis aut zakoupených na této pobočce. I v případě, že budete potřebovat expresní servis, uspějete. Nechybí mobilní non-stop servis: Servis mobil, provedou vám přípravu a zajištění STK kontroly a seřízení geometrie… Využít můžete také non-stop odtahovou službu, poskytnutí náhradního vozidla, pneu servis, ruční mytí aut, montáž autodoplňků, autorádií, alarmů, mobilních telefonů a handsfree sad. Profesionální tým automechaniků provede všechny práce s maximální precizností a erudovanými znalostmi.

Autorizovaný servis Auto Podbabská představuje profesionální služby autorizovaného prodejce vozů Škoda, kvalitního autorizovaného servisu i ve všech dalších činnostech souvisejících s prodejem a údržbou vašeho nového auta. Samozřejmostí jsou dlouholeté zkušenosti, stabilní zázemí a široká nabídka služeb, díky čemuž jde o místo, kde se zákazníci dlouhodobě a s důvěrou vrací.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.