Vyberte možnost Stránka

Víte, že ani toaletní papír nemusí být nudný?

Víte, že ani toaletní papír nemusí být nudný?
Rate this post

Máte rádi do detailů řešenou výzdobu při příležitosti výročí vašeho sňatku, na Vánoce nebo třeba v den vašich narozenin? Potrpíte si na detaily také, co se týče běžného vybavení domu či bytu, designu předmětů každodenní potřeby, a to i těch, které jsou určeny k jednorázové spotřebě? Tak to vás jistě potěší možnost koupit si zajímavý, netradiční, vzhledově i kvalitativně dokonalý toaletní papír v mnoha barvách, s různými potisky. Přece jen, v každém z nás je kus malého dítka, a tak i dospělí mají rádi hravost a pestrost.

Slaďte toaletní papír s barvou toalety

Vy, ale i vaši hosté, se budete na toaletě cítit naprosto dokonale, když vám bude dělat společnost příjemná vůně, kterou zajistíte osvěžovačem vzduchu a příjemná barva toaletního papíru. Samozřejmostí je, že jde o toaletní papír hebký na dotek, který je zároveň pevný a snadný na složení do vámi oblíbené velikosti k použití.

Na inhand.cz si můžete vybrat toaletní papír značky Renova v provedení třívrstvém nebo čtyřvrstvém. Jde o luxusní toaletní papíry v zajímavých barvách, jako je červená, modrá, žlutá, oranžová, krémová, ale také třeba zelená nebo černá a další. Skvěle tak toaletní papír sladíte s obkladem na toaletě nebo jeho vzhled podtrhnete odlišnou, výraznou barvou.

Nechybí ani ekonomické balení dvouvrstvého toaletního papíru v bílé barvě, které je baleno až po 48 kusech v jednom balení.

Pro děti nebo třeba na Vánoce

Koupit si můžete i elegantní vánoční toaletní papír, který vám vytvoří sváteční náladu na WC po čas celých Vánoc.

V případě, že máte malé děti, udělejte jim radost dětským toaletním papírem, který zdobí barevná zvířátka. Můžete je motivovat k přechodu z dětského nočníku na toaletu nebo k odplenkování.

Hezký a kvalitní toaletní papír si zaslouží každý z nás. Teď jej navíc v mnoha podobách koupíte na inhand.cz za akční ceny.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.