Vyberte možnost Stránka

Čtyři kola nejsou nuda – Pořiďte si čtyřkolku!

Čtyři kola nejsou nuda – Pořiďte si čtyřkolku!
Rate this post
!AdSense – before contentPřijde vám, že si v autě příliš zábavy neužijete a na motorce zrovna nejjistější nejste? Zvolte kompromis v podobě čtyřkolky!

Čtyřkolky patří mezi nejoblíbenější, co se letního přejíždění, cestování a touhy po adrenalinu týče. Cesta na tomto skvělém “vozítku“ vám vykouzlí nadšený úsměv malého kluka na rtech, srdce divoce roztluče a přitáhne pozornost celého okolí.

ctyrkolka-4

Máte-li řidičský průkaz skupiny B, neváhejte a svůj vozový park rozšiřte o tohoto divokého miláčka. Přece jen léto je čas nových lásek, proč by ta vaše nemohla mít čtyři kola!

Pro dokonalý adrenalinový zážitek během každé jízdy

Máte-li si užívat skvělých letních výletů, pohodového cestování, ale i pořádné nálože adrenalinu, je třeba nějakého takového čtyřkolého mazla pořídit. Kde? 

Společnost G4R v Českých Budějovicích nabízí značkové čtyřkolky JourneyMan nebo třeba POLARIS. Navštivte showroom a vyberte si čtyřkolku od známých výrobců Suzuki, Kawasaki,Yamaha či Honda.

Prodej čtyřkolek je doplněn také servisem. 

ctyrkolka-3

Řízení čtyřkolky vám půjde a bude vás i bavit!

Už po několika pohodlných jízdách po silnici zatoužíte poznat i druhou tvář čtyřkolky, tu, která je více dravá, divoká a silná. Náročný terén lesa, louky, skal pro vás bude výzvou, ovšem na perfektně odpružených kolech zvládnete nečekaně mnoho.

Ať už bude vaše nová čtyřkolka ve sportovní nebo spíše užitkové verzi, náročnému terénu se vyhýbat nebudete. Naopak! Své cesty budete plánovat tak, aby jízda byla větší výzvou, větším adrenalinem, vetším moto-dobrodružstvím. 

ctyrkolka-2

V areálu prodejce G4R můžete pořídit nejen novou čtyřkolku, součástí nabídky služeb je i záruční a pozáruční servis čtyřkolek. Ten zajistí perfektní jízdní vlastnosti, komfortní jízdu a bezproblémové užívání.

V nabídce najdete kompletní nabídku užitkových, sportovních, UTV, side-by-side strojů, které využijete pro adrenalinovou zábavu, tak vám budou i dobrým pomocníkem při práci.

Pod jednou střechou s nejnovějšími modely čtyřkolek najdete rovněž kompletní moto výbavu a oblečení.

S vaším výběrem vám pomohou zkušení prodejci, kteří vám nabídnou odborný pohled i vlastní zkušenosti – společnost G4R totiž zaměstnává samé moto nadšence, pro něž je jízda na čtyřkolce nikdy nekončícím blahem.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.