Vyberte možnost Stránka

Jaké přednosti má online hazard před tím tradičním?

Jaké přednosti má online hazard před tím tradičním?
Rate this post
!AdSense – before contentI když se na podobný typ lidí dívala naše veřejnost donedávna ještě nedávno takříkajíc „skrze prsty“, dnes již nikoho nepřekvapí, když si se známými o víkendu (nebo hned po práci) vyrazíte do casina, nebo herny zahrát.

To ale platilo léta poslední, jelikož dnes se nám většina casin postupně přesouvá na internet do online podoby. My jsme si tedy položili v jejich souvislosti tuto zásadní otázku: „Jsou lepší casina tradiční nebo jejich online verze?“

Důvodů hovořících ve prospěch online hazardu je dnes nebývale mnoho. Tak třeba, veškeré místní výherní automaty zde bývají nastaveny na lepší výplatní poměry. Náš zákon se spokojí u hracích automatů normálních s minimálně 85 % výplat, ovšem bývá pravidlem, že právě online výherní automaty bývají většinou nastaveny mezi 95-97 %. Shrnuto a podtrženo, na hracích automatech typu online si zahrajete (a tedy se i pobavíte) se svými penězi déle.

A další zásadní výhoda online hraní. Pokud si chcete jen tak pro zábavu zahrát zadarmo na běžném hracím automatu, v žádném případě se vám to v běžné kamenné herně nepodaří. Když se ale rozhodnete k tomu, že byste to přeci jen zkusili i v online formě, dobře uděláte, protože drtivou většinu online automatů lze hrát zadarmo. Abychom si zmínili konkrétní model, tak zkuste například automat sizzling hot zdarma online. Můžete si jej zahrát za peníze reálné, ale i zadarmo.

Další přednosti online hazardu jsou, řekněme, jaksi osobního rázu. Tak třeba, nikdo z hostů „nekibicuje“ a ani po vás nechce, abyste měli frak a kravatu, jen si v tričku a slipech nahodíte tablet, zapálíte doutník k whisky a hrajete, kdy chcete (ne, online casina přirozeně nemají žádné zavírací doby). A aby to nebylo málo, existuje zde i cosi jako bonusy. Ty jsou z hlediska provozovatelů i následně zákazníků logicky, nesmírně populární. Jelikož je to jedna z hlavních možností, jak vést konkurenční boj (pohled online casina) anebo získat peníze zadarmo (pohled hráče).

A co to vše znamená konkrétně pro hráče? Online casina se předhání v nabídkách a přetahují se o vaši pozornost penězi nebo spiny zdarma. To je určitý počet otočení zdarma (setkáte se s nimi nejspíše pod anglickým slovním spojením „Free Spins“) na nějakém specifickém online hracím automatu. Anebo vám nabídnou dorovnat váš vklad do určité výše (Welcome Bonus, First Deposit Bonus, …). Když třeba vložíte 300 EUR, casino vám může dát dalších 300 EUR zdarma k tomu, takže máte EUR 600 + dvacítku Free Spinů na nějakém jejich online hracím automatu jako další pozornost podniku. Asi již víte dávno sami, že v casinu běžném dostanete zadarmo tak maximálně něco k pití (samozřejmě to budou nejspíše soft drinky) a snad i nějaké jednohubky nebo zákusky.

Celkově tyto „offline bonusy“ v poslední době dost mizí, to je jen další důvod, proč hrát online.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.