Vyberte možnost Stránka

Gesta, která prozradí, že má chuť na sex! Znáte je?

Gesta, která prozradí, že má chuť na sex! Znáte je?
Rate this post

Některé ženy dělají, že chuť na sex nemají, ale podíváte-li se na řeč těla, zjistíte něco jiného. Naučte se rozpoznávat gesta, která vás zvou k postelové akci!

Říká, že nemá zájem, ale její tělo mluví jak. Jakých znamení si všímat, než se rozhoupáte k oslovení a návrhu?

Máte jasno, kterou chcete do postele, ale nevíte, jestli je chtíč oboustranný? Jděte na to rafinovaně. Následující gesta ukazují, jak moc chce sex.

Obsah článku

V hlavní roli rty

To, jak hýbe svými rty, zda se jich dotýká, jak jimi pohybuje, to vše vám může říct, zda má skutečně chuť na sex. Například pokud při mluvení rty špulí, dává tím jasně najevo, že se cítí sexy, svůdná a chce vám své kvality ukázat i v posteli. Přejíždí si po rtu svým ukazováčkem nebo malíčkem? Pak není třeba dlouho přemýšlet nad tím, co se jí právě honí hlavou.

Sexuální chutě prozradí i její pohled na vaše ústa. 

Osahává se

Její ruka neustále šmejdí někde po těle, zatímco hraní si vlasy signalizuje koketování, dotyk v blízkosti prsou jasně ukazuje její chuť sexovat. Jak poznat, že její touhy směřují vaším směrem? Jednoduše, pokud se její ruka zastaví v místě, kde začíná rýha mezi prsy a spočine tam do doby, než domluvíte, jasně tím získáte zelenou pro své plány na večer.

 

Vlastními intimními doteky vás povědomě dostává do varu. 

Čelem k vám

Kdykoliv se setkáte, je její pozornost upřená na vás? Je natočená svým tělem k vám, odhaluje vám krk, zaklání hlavu, dotýká se prohlubní mezi klíčními kostmi? To vše jsou jasná znamení: “Chci tě!“.

Stojí jí bradavky

Je jasné, že jí může být zima, ale je-li parný den, pak mohou mít viditelné bradavky jen jeden důvod – vzrušení. Zda je to z vás, poznáte podle výše zmíněných gest.

Znáte i jiná gesta, která prozradí, že má chuť na sex? 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!