Vyberte možnost Stránka

Delikátní problém tvrdosti – Jak ho řešit?

Delikátní problém tvrdosti – Jak ho řešit?
Rate this post

Porucha erekce je častým a poměrně běžným problémem. U mladých mužů je důvodem psychika, zralejší páni mohou klást vinu na stárnoucí tělo. V obou případech se dá ale problém s erekcí účinně řešit.

Co si vlastně pod problémem s erekcí představit? 

Jde o obtíž, která brání dosáhnutí či udržení ztopoření penisu po dostatečně dlouhou dobu. V praxi to pak znamená naštvanou přítelkyni, nízké sebevědomí a prohlubující se problém s erekcí.

Čeho chcete dosáhnout?

V ideálním případě dojde ke ztopoření na základě sexuálního podnětu, může jít o fantazii, dotyk, nebo pouhou myšlenku na novou sexy sousedku. K erekci samotné pak dochází díky nahrnutí krve do intimních partií a její zadržení v těchto místech.

Erektilní dysfukce může zničit vztah!

Dobrá erekce je zárukou dobrého fungování dlouhodobého vztahu. Protože, i když ženy tvrdí, že sex pro ně není tak důležitý, opak je pravdou. Bez pravidelných orgasmů s vámi se začne žena poohlížet po uspokojení v posteli jinde, u zdatnějších jedinců. To přece nechcete!

Dobrá erekce je barometrem pro dobrý vztah. Nepodceňujte léčbu a začněte svůj problém řešit dřív než budete zase single. 

Příčiny problémů s erekcí

1. Psychika aneb Když je to v hlavě 

Přílišná touha být v posteli nejlepší vede k selhání, které zvýší obavy a situace se stále horší. Důvody psychického bloku mohou plynout i ze stresu, úzkosti, nedostatku komunikace a nízkého sebevědomí.

2. Fyzické příčiny aneb Když je to v těle

Fyzické příčiny mohou být otázkou nadměrné konzumace drog, alkoholu. Příčiny lze hledat i v únavě, cukrovce, vysokém krevním tlaku, cévním onemocnění atd. V těchto případech je erekce ovlivněná léky na tyto nemoci (až 25% běžných léků způsobuje erektilní dysfunkci).

Jak problém s erekcí vyřešit?

Nejste v tom sami! Na celém světě řeší erektilní dysfunkci až 152 miliónů mužů všech věkových kategorií. Pokud chcete být zase zdravým mužem, zkuste lék plný účinných látek. Kamagra je oblíbený produkt s možností objednání bez předpisu.

Podpora erekce je zaručená účinnými látkami pro léčbu erektilní dysfunkce. 

Řešte svůj problém s erekcí, stud není na místě. S lékem Kamagra se není čeho obávat a výsledky stojí za to!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!