Vyberte možnost Stránka

Smrt jako afrodiziakum

Smrt jako afrodiziakum
Rate this post

Víte, kdy se evolučně nejvíc hodilo, aby měla žena pořádnou chuť na sex? Když mužů v tlupě ubývalo a bylo potřeba je nahradit.

Když se muž vydával na nebezpečnou misi, třeba na lov nebo do války, pudově chtěl využít poslední příležitost předat svou genetickou informaci. A ženy jí pudově chtěly přijmout, dokud byla možnost.

Když spěcháte, nebo večer odjíždíte z města… jste fakt milá limitovaná edice. Když ale můžete umřít, jste teprve sakra limitovaná edice!

Blízkost smrti vám přidá zvláštní charisma

A riskování vždy bude silným afrodiziakem pro obě pohlaví. Ale chytat smrtelnou chorobu nebo se nechat ozářit plutóniem… To by nebylo sexy.

Nejlepším způsobem, jak využít tohoto mocného efektu, je riskovat při oslovení. Popovídat si se spolužačkou, za to moc bodů nezískáte. Pokud jste charismatičtí a sebejistí, můžete se jí zalíbit, ale nebude to prostě WOW…

Za to když hezkou ženu zastavíte přímo na ulici, bude to považovat za výjimečnou odvahu. „Ahoj, já jsem Petr. Vypadáš hezky.“ Získáte velký náskok jen tímto samotným gestem.

A vše můžete stupňovat ještě dál. Doslova jsem zjistil, že čím více při oslovení riskuji, tím lepší výsledky mám. Když ženu zastavím na přechodě pro chodce, seznámím se v tramvaji plné lidí, oslovím policistku nebo sbalím ženu, která právě telefonuje… Je to obrovské. Čím víc obětuju, čím šílenější věc udělám, tím spíše ženu sbalím. Riskování je tak návykové.

Nepleťte si to se zoufalými romantickými gesty z filmů. Pokud jste ženu odradili tím, že jste byli moc nudní, až moc jste se snažili, nedopřáli jste jí výborný sex… Pak není na místě dokazovat jí zájem tím, že se půjdete ztrapnit k ní domů nebo do práce.

Za to když vidíte neznámou sexy holku, zariskujte si a oslovte jí klidně na ulici. Pokud jí budete muset doběhnout, seskočit kvůli ní s balkónu nebo zpomalit dopravu… tím lépe.

Přečtěte si, o čem poté s holkou mluvit.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!